Nowy zapach MCM CRUSH w zachwycającym opakowaniu jest już dostępny w perfumeriach Douglas!

Zainspirowany siłą płynącą z kobiecej przyjaźni. MCM CRUSH składa hołd magnetycznej energii, która powstaje, gdy kobiety podnoszą się na duchu i wspierają się nawzajem. Woda perfumowana uwiecznia siostrzane chwile dzięki odważnej mieszance musujących kwiatów i wykwintnego drewna. Urzekające doznanie zapachowe, które przesuwa granice konwencjonalności. Nowość od MCM od teraz dostępna jest w perfumeriach DOUGLAS i na DOUGLAS.PL
 

Wejdź do czarującej krainy, w której wibrujące kwiaty flirtują ze zmysłami. Zanurz się w nieodpartym uścisku MCM CRUSH, nowoczesnej fuzji świeżego nektaru morelowego, ręcznie zbieranej róży majowej i zmysłowego piżma. Ten zapach na nowo definiuje granice między tym, co tradycyjne, a tym, co niekonwencjonalne, oferując uwodzicielską ucieczkę do figlarnego świata piękna.

Flakon inspirowany kultowym plecakiem, jest teraz w mocnym różowym odcieniu z elementami w kolorze różowego złota, dzięki temu doskonale wpisuje się w puls miejskiego ducha.

MCM Crush są wytwarzane odpowiedzialnie, co potwierdza ich wegańska formuła, stworzona w standardach cruelty-free. Zapach zawiera biodegradowalne składniki, których zastosowanie pozytywnie wpływa na lokalne społeczności na całym świecie. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.