Nowości Levi's w stylu lat 90. i 2000. Baggy Dad i Stay Loose to HIT sezonu wiosna-lato 2024!

Luźniejsze kroje ponownie stały się niezaprzeczalnym i kluczowym elementem każdego stylu - niezależnie od wieku czy płci. Czerpiąc inspirację z lat 90. i 2000 oraz wykorzystując najnowocześniejszą technologię projektową Levi's, podkreśla swój nowy kierunek, kładąc nacisk na jeszcze więcej swobody. W kolekcji wiosna/lato '24, marka rozszerzyć rodzinę Baggy Dad dla kobiet oraz Stay Loose dla mężczyzn i zaprasza do odkrywania nowych możliwości w świetle luzu!

Stay LooseStay Loose Fot. Levi's

Kolekcja dla kobiet, obejmuje modele takie jak Baggy Dad, Baggy Dad Wide Leg, Featherweight Baggy Dad, Baggy Cargo. Baggy Dad to niekwestionowany król swobodnych jeansów, z luźną, prostą nogawką. Jeszcze szerszy, model Baggy Dad Wide Leg prezentuje się z plisowaną szeroką nogawką i uszyty jest z lekkiego denimu o wadze 10 uncji. Z kolei Featherweight Baggy Dad to najlżejsza wersja denimu od Levi’s®, dostępna zarówno w shortach, jak i spódnicach. Baggy Cargo to połączenie funkcjonalności i stylu, z kieszeniami w stylu workwear. Dla tych, którzy preferują lekkie opcje na cieplejsze dni, Levi’s® proponuje Pleated Trouser Short, dopasowane spodenki o klasycznym, minimalistycznym kroju.

Stay LooseStay Loose Fot. Levi's

 Dla mężczyzn, Levi’s® oferuje 568™ Stay Loose oraz 468 Loose Short. 568™. Model Stay Loose, inspirowany jest stylem vintage i wykonany z różnych gatunków denimu o wadze od 13 uncji do 14.6 uncji. Ich krój charakteryzuje się średnim stanem i jest luźny po całej długości. Dla jeszcze lżejszego i bardziej swobodnego stylu na wiosnę, model Stay Loose dostępny jest także w nowym lekkim denimie bawełniano-lnianym o wadze 10,75 uncji. Natomiast 468 Loose Short to komfortowe i swobodne szorty dla mężczyzn, o średnim stanie, luźne w kroju i kończące się tuż nad kolanem. Produkty z kolekcji loose, dostępne są w sprzedaży na levi.com oraz w. wybranych sklepach stacjonarnych Levis’®.

Stay LooseStay Loose Fot. Levi's

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.