Perfumy Bohoboco w kolorach czerwieni na sezon jesień-zima 2023/24

Najmodniejszy kolor na sezon jesień-zima 2023/24? Śledząc trendy ze światowych wybiegów odpowiedź jest prosta. W nadchodzących miesiącach królować będzie czerwień, która w nieoczywisty sposób zawładnęła wyobraźnią projektantów. Ognisty kolor wyraźnie wybrzmiewał w kolekcji fall 2023 ready-to-wear Stelli McCartney, dom mody Herm?s postawił na monochromatyczne looki w odcieniach czerwonego wina, Gucci odważnie zestawiło krwiste dodatki z ostrym różem, a Ferragamo zaakcentował kontrast czerwieni i czerni, niczym flakony BOHOBOCO . PERFUME.

ZAPACHY NA JESIEŃ

Moda to niewątpliwie sposób na wyrażanie siebie. Jednak to, jak jesteśmy postrzegani przez świat zewnętrzny i to jak sami siebie widzimy, nie jest kształtowane jedynie przez to, co nosimy. To unikalne kompozycje zapachowe pozwalają nam dopełnić naszą osobowość, pobudzać zmysły i wyobraźnie. Kształtują nastrój, a często są na niego odpowiedzią. Pozwalają odpłynąć myślom, dodają pewności siebie, czasami otulają, zapewniając komfort oraz spokój wewnętrzny.

Perfumy potrafią poruszyć najgłębiej skrywane emocje, przywołują wspomnienia, bywają afrodyzjakiem. Podążając za najnowszymi trendami na sezon jesień-zima 2023/24 marka BOHOBOCO • PERFUME oferuje trzy kompozycje, które uwodzą głębią i mocą, ale także wpisują się w najnowsze trendy…kolorystyczne.

ZAPACHY W KOLORACH CZERWIENI

RED WINE • BROWN SUGAR skrywa w sobie nuty wytrawnego czerwonego wina, wzbogacone aromatem drewna i brązowego cukru. To niekonwencjonalna i rozbudzająca zmysły kompozycja. Otulająca słodycz dodaje odwagi, wprowadza do świata pełnego natchnienia i samoświadomości. Ostre nuty czerwonego wina uchylają drzwi ekstrawagancji i pozwalają pokonać wszelkie przeciwności losu.

ZAPACHY W KOLORACH CZERWIENIZAPACHY W KOLORACH CZERWIENI fot. materiały prasowe Bohoboco

Perfumy WILD CARROT • OUD to wielowymiarowa surowość, przepełniona dzikim poczuciem wolności oraz zjednoczenia z żywiołami. Organiczne, na poły słodkie i ziemiste nuty marchwi, kontrastują z cytrusowo-cierpką aurą świeżej bergamotki przyprawionej szczyptą cynamonu. Serce zapachu buduje orientalny, mocny oud z głębokim drzewnym wykończeniem. Całość domyka aromat tytoniu, balsamiczny styraks oraz niepoddająca się olfaktorycznym definicjom — charakterystyczna woń rozgrzanej słońcem skóry.

 

Perfumy WET CHERRY • LIQUOR łączą w sobie upajający likier wiśniowy z syropem czereśniowym, podsycony karmelem, subtelną nutą truskawki oraz głębokim aromatem drzewa sandałowego i wanilii. Owocową moc uzupełniają wyraziste, korzenne akordy drzewnego wetiweru oraz intensywnego, przyprawowego aromatu fasoli tonki. Kompozycja dojrzewa i prowokuje, a jednocześnie ponadzmysłowo otula ciało

Perfumy WET CHERRY . LIQUORPerfumy WET CHERRY . LIQUOR fot. materiały prasowe Bohoboco

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.