Trzy kroki w kierunku pięknej cery. Nowa linia Sesderma OCEANSKIN nawilża i opóźnia proces starzenia skóry

Nowa linia marki Sesderma to trzy wyjątkowe formuły, które pokochasz od pierwszego użycia: ultralekkie serum nawilżające dla skóry tłustej i/lub wrażliwej, odżywczy krem dla bardzo suchej skóry oraz trójfazowy żel oczyszczający. Dzięki trójfazowemu działaniu (żel, olej i emulsja), żel oczyszczający OCEANSKIN idealnie sprawdzi się do codziennego oczyszczania oraz demakijażu - eliminuje wszelkiego rodzaju cząstki brudu i zanieczyszczeń pozostawiając skórę czystą, miękką i nawilżoną.

Serum nawilżające, krem odżywczy oraz żel oczyszczający to trzy podstawowe produkty w codziennej rutynie. Krok pierwszy w wieczornej i porannej pielęgnacji to dokładne oczyszczanie twarzy. Produkt marki Sesderma poradzi sobie z makijażem, sebum oraz wszelkimi zanieczyszczeniami, które nie są widoczne gołym okiem. Kolejnym krokiem jest aplikacja serum nawilżającego z bogatymi składnikami aktywnymi, następnie aplikuj na twarz krem odżywczy - to pierwsze trzy kroki w kierunki pięknej, zadbanej i młodej skóry.

Linia OCEANSKIN to bogactwo składników aktywnych z głębi mórz i oceanów. Zawiera siprulinę, morski kolagen, elastynę, wyciąg z wodorostów, ekstrakt z kawioru, ekskluzywny kompleks Hydrases (będący połączeniem czterech naturalnych olejków: arganowego, z nasion Limnanthes alba, kiełków pszenicy i awokado), masło shea i masło kokum. W preparatach zastosowano innowacyjną technologię liposomów, która maksymalizuje efektywność i przenikanie składników aktywnych, min. spiruliny i wyciągu z kawioru. Skuteczność linii OCEANSKIN została potwierdzona badaniami. Po 28 dniach stosowania badanie wykazało zwiększenie nawilżenia u 100% użytkowników, a także zwiększenie elastyczności skóry w 57% przypadków.

Niezależnie od wieku i rodzaju skóry włączenie produktów nawilżających do codziennej rutyny pielęgnacyjnej to podstawa utrzymania jej w doskonałej kondycji. Odpowiedni poziom nawilżenia opóźnia pojawienie się pierwszych oznak starzenia, zapewnia blask i sprawia, że nasza cera wygląda świeżo i promiennie. Kierując się tą wiedzą, marka Sesderma stworzyła OCEANSKIN, pierwszą linię bazującą na składnikach aktywnych morskiego pochodzenia, które zwiększają i utrzymują naturalne nawilżenie skóry. OCEANSKIN, to kompleksowa gama produktów rekomendowana szczególnie do pielęgnacji skóry suchej, zniszczonej lub dojrzałej przeciwdziałająca oznakom starzenia się skóry

Linia SESDERMA OCEANSKIN dostępna jest w sklepie internetowym topestetic.pl, znajdziecie je  także w strefie marki Allegro oraz w wybranych sklepach e-commerce i aptekach specjalizujących się w ofercie dermokosmetycznej.

 
Więcej o: