Sposób na poplątane, suche i zniszczone włosy? Te kosmetyki francuskiej marki Yves Rocher to HIT. Olej jojoba zdziała cuda!

Gdy włosy są suche, plączą się i łamią, są pozbawione blasku, to znak, że potrzebują wsparcia. Uszkodzenia włosów mogą wynikać ze stosowania zbyt agresywnych produktów do mycia, a także niewłaściwej pielęgnacji lub codziennej stylizacji. By włosy znów stały się zdrowe, gładkie i lśniące, warto sięgnąć po kosmetyki francuskiej marki Yves Rocher linii REPAIR. Zapewnią delikatną pielęgnację i skuteczną odnowę osłabionych włosów.

Natura spotyka się z nauką

To doskonałe połączenie, które daje niesamowite efekty. Naukowcy w laboratoriach francuskiej marki Yves Rocher to wiedzą i od lat wykorzystują najnowsze zdobycze nauki oraz wiedzę o możliwościach naturalnych składników roślinnych. Ta naturalna harmonia pozwala tworzyć idealne kosmetyki do odnowy włosów. Powstają one na podstawie unikatowej wiedzy specjalistycznej w zakresie Botanical Beauty© z poszanowaniem Natury i Ludzi. Od 2010 r. w produktach do pielęgnacji włosów Yves Rocher nie ma silikonów, co sprawia, że włosy są naturalne w dotyku. Dziś firma idzie o krok dalej i usuwa ze swoich szamponów siarczany, dzięki czemu mycie włosów jest delikatniejsze, a skóra głowy bardziej chroniona. Siarczany zostały zastąpione formułami na bazie oleju kokosowego lub słonecznikowego, opracowanymi dzięki innowacyjnym naturalnym technologiom. W związku z tym wszystkie produkty do pielęgnacji włosów Yves Rocher zawierają ponad 94% składników pochodzenia naturalnego i są wegańskie. Nowe delikatne formuły pomagają zachować równowagę skóry głowy i chronić włókno włosów.

REPAIR Yves RocherREPAIR Yves Rocher Fot.Yves Rocher

Więcej energii dla włosów

Linia REPAIR została opracowana w taki sposób, by jak najlepiej pomagać włosom przesuszonym i zniszczonym, zniszczonym niewłaściwą pielęgnacją lub czynnikami środowiskowymi. Uszkodzenia włosów mogą wynikać nie tylko z ich naturalnych skłonności, ale także są wynikiem częstego farbowania włosów, używania gorących narzędzi do stylizacji, a także regularnego rozplątywania puszących się i plączących włosów. Kosmetyki z linii regenerującej REPAIR zawierają organiczny olej jojoba, który ma silne właściwości odbudowujące i odżywiające włosy. Olej jojoba jest bogaty w kwasy tłuszczowe, m.in. omega 6 i 9, a jego skład jest bardzo podobny do naturalnego sebum. Dlatego świetnie odżywia suche i łamliwe włosy, przywraca im blask i elastyczność, a także sprawia, że są one bardziej odporne na uszkodzenia w przyszłości.

Warto wypróbować wyjątkowy wielozadaniowy kosmetyk, czyli Wielozadaniowy roślinny balsam do włosów z olejkiem jojoba bio REPAIR, Yves Rocher – 54,90 zł, 150 ml. Można go stosować na wilgotne włosy (wtedy odżywia i ułatwia stylizację), na włosy suche (nadaje miękkości i zmniejsza puszenie), a można też zastosować go jako maskę na noc (wtedy intensywnie regeneruje przez 8 godzin). Wielozadaniowy roślinny balsam do włosów z olejkiem jojoba bio zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego, które intensywnie regenerują włókna włosów aż po same końce, bez ich obciążania. Włosy są nawet 30 razy odporniejsze. 

REPAIR Yves RocherREPAIR Yves Rocher Fot. Yves Rocher

Pozostałe produkty z linii REPAIR:

Szampon odbudowujący z olejkiem jojoba bio, REPAIR, Yves Rocher 

Szampon regenerujący wzbogacony organicznym olejem jojoba – odżywia, regeneruje i zapobiega łamaniu włosów. Podczas jego stosowania włosy są 18x odporniejsze niż przy użyciu klasycznego szamponu.

Odżywka do włosów odbudowująca z olejkiem jojoba bio, REPAIR, Yves Rocher 

Regenerująca odżywka ułatwiająca rozczesywanie, odbudowująca włókno włosa: odżywia, regeneruje i wzmacnia włosy bez ich obciążania.

Odbudowująca maska do włosów z olejkiem jojoba bio, REPAIR, Yves Rocher

Regenerująca maska, która odbudowuje, odżywia, regeneruje i wzmacnia włókno włosa aż po same końce. Zmniejsza ryzyko uszkodzeń o 98%3.

Wzmacniające serum termoochronne przeciw łamaniu się włosów z olejkiem jojoba bio, REPAIR, Yves Rocher

Serum wzmacniające chroni włosy przed uszkodzeniami i zabezpiecza je przed działaniem wysokiej temperatury (aż do 230°C/446°F).

Wielozadaniowy lekki roślinny balsam do włosów z olejem z awokado, REPAIR, Yves Rocher 

Lekka formuła wielozadaniowego balsamu regeneracyjnego, wzbogacona olejem z awokado regeneruje i odżywia włókno włosów bez ich obciążania.

Odżywczy olejek do włosów z olejkiem jojoba bio, REPAIR, Yves Rocher 

Wielozadaniowy olejek roślinny bez spłukiwania sprawia, że włosy są odżywione, bardziej lśniące i jedwabiste.

O marce Yves Rocher:

La Gacilly to niewielka malownicza miejscowość położona w sercu Bretanii nieopodal miast Rennes i Vannes. To właśnie tu, ponad 60 lat temu narodziła się marka Yves Rocher.

W 1959 roku Yves Rocher - młody człowiek zafascynowany światem roślin -stworzył na poddaszu rodzinnego domu pierwszą formułę wykorzystującą ich lecznicze walory: maść na bazie ziarnopłonu. Produkt okazał się skuteczny i szybko zyskał uznanie klientów. I tak z miłości do przyrody oraz z pasji, narodził się koncept marki wykorzystującej dobroczynne właściwości roślin w formułach kosmetyków. Dziś, ponad 60 lat później, kosmetyki marki nadal wytwarzane są we Francji. W La Gacilly na powierzchni 2 hektarów rozciąga się ogród botaniczny Yves Rocher, pełniący rolę laboratorium w plenerze.

Uprawy Yves Rocher posiadają certyfikat potwierdzający, że gatunki są uprawiane zgodnie z zasadami ekologicznego i zrównoważonego rolnictwa. Botanicy i agronomowie marki obserwują i analizują procesy przyrodnicze, tak aby osiem flagowych roślin występujących w kosmetykach Yves Rocher wzrastało w zgodzie z naturą. Są to rumianek pospolity, rumianek rzymski, arnika, nagietek, bławatek, malwa, carpobrotus edulis (karpobrot jadalny) i przypołudnik kryształowy.

Więcej o: