Przywitaj wiosnę z biżuterią Pandora! Te modele w kształcie kwiatów to perełki warte grzechu!

Wszyscy już z niecierpliwością wypatrujemy wiosny. Marka Pandora postanowiła wyjść temu na przeciw. Kwieciste motywy nowej wiosennej kolekcji biżuterii poprawią humor i dodadzą koloru każdej stylizacji.

Niebieski lub fioletowy charms w kształcie bratka ożywi zarówno bransoletkę jak i łańcuszek. Delikatna zawieszka z jaskółką wysadzaną niebieskimi kryształami lub z bestsellerową biedronką wpadnie zaś w oko miłośnikom nieoczywistej biżuterii. Kolejnym wiodącym motywem tej kolekcji jest pióro, które wykorzystano do stworzenia między innymi minimalistycznych kolczyków czy naszyjnika.

Warto zaznaczyć, że ozdobiono je dodatkowo cyrkoniami pave i pokryto 14-karatowym złotem.

Pandora wiosna 2023Pandora wiosna 2023 fot. materiały prasowe

Kiedy nadchodzi wiosna, wszystko wokół budzi się do życia. Czuć to na każdym kroku - jest inne powietrze, otoczenie staje się zielone, a promienie słońca dodają energii. Chcieliśmy uchwycić tę wyjątkową atmosferę projektując nową kolekcję. Mamy nadzieję, że będzie ona przywodzić na myśl szczęście, wolność i nadzieję.

- opowiadają dyrektorzy kreatywni marki Pandora A. Filippo Ficarelli i Francesco Terzo.

Wiosna jest już za rogiem i czeka na odpowiedni moment by wyjść i zachwycić wszystkich swoim pięknem. Wie, że wyczekana sprawi jeszcze większą radość.Póki jednak nie widać jej za oknem, możemy nadać wiosennego charakteru naszej stylizacji, wybierając któryś ze srebrnych lub platerowanych 14-karatowym złotem elementów z nowej kolekcji Pandora.

#MomentsWithPandora

Pandora wiosna 2023Pandora wiosna 2023 fot. materiał prasowy

Więcej o: