Walentynkowa kolekcja Pandora. Miłość niejedno ma oblicze

Walentynki już za chwilę, dlatego warto pomyśleć o upominku dla ukochanej osoby. Pandora z okazji święta zakochanych przygotowała nową kolekcję. Brand chce nią podkreślić wielowymiarowość i wyjątkowość naszych uczuć.

Z czym kojarzą nam się walentynki? Przede wszystkim z uczuciami do drugiej osoby. Właśnie dlatego to motyw serca stał się jednym z głównych elementów nowej kolekcji marki Pandora. Do sprzedaży trafiły nowe charmsy, z których brand słynie. Można skusić się m.in. na srebrne serce z platerowaną 14-karatowym złotem kłódką.

Walentynkowa kolekcja PandoraWalentynkowa kolekcja Pandora Fot. Pandora

Oprócz tego Pandora przygotowała także nową bransoletkę z linii Moments. Model ozdobiono trójkątnymi i owalnymi wypustkami oraz zapięcie w kształcie serca i symbolu nieskończoności.

Walentynkowa kolekcja PandoraWalentynkowa kolekcja Pandora Fot. Pandora

Jak Walentynki to także pierścionki. 14 lutego to doskonały czas, by pomyśleć o zaręczynach lub wyznaniu miłości ukochanej osobie. W ofercie serii Timeless dostępny jest model Wave z błyszczącymi cyrkonami pavé. Tym samym detalem ozdobiono również kolczyki, które mogą pomóc stworzyć ciekawy komplet biżuterii.

Zobacz też: perełki z nowej kolekcji Reserved. Sukienka z jedwabiem zachwyca. Jakość premium w dobrej cenie!

Walentynkowa kolekcja PandoraWalentynkowa kolekcja Pandora Fot. Pandora

Kolekcja jest już dostępna w online oraz w sklepach stacjonarnych Pandora.

Sprawdź więcej najnowszych treści o modzie na Avanti24.pl

Więcej o: