Bella Hadid została gwiazdą kampanii marki Swarovski! W roli głównej kultowe kryształy

Złoto, dużo blasku i świecidełek. Tak w kilku słowach opisać można najnowszą kolekcję Swarovski, która opiera się tym szlachetnym surowcu. Jak wygląda Bella Hadid mająca na kadrach piękne perełki marki? Nie możemy oderwać oczu!

Złota kolekcja Swarovskiego

W najnowszej kolekcji Swarovskiego znajdziemy przede wszystkim metalowe elementy łączące się z precyzyjnie oszlifowanymi kryształami w oprawie brukowej oraz ogromne kryształy o szlifie poduszkowym, które idealnie wpasowują się w nowoczesny design tworzony przez markę. Ta ekstrawagancka biżuteria to nie tylko podstawa garderoby każdej maksymalistyki, ale przede wszystkim ponadczasowe projekty, które emanują harmonijnością, a zarazem tajemniczością. Brzmi szalenie fascynująco... a to wszystko uwiecznione zdjęciami, na których pozuje topmodelka Bella Hadid!

Bella Hadid x SwarovskiBella Hadid x Swarovski fot. materiały prasowe

Zainspiruj się stylem Belli

Bella, która pojawia się w kampanii marki, to fanka estetyki Y2K, czyli spodni o obniżonym stanie, crop topów oraz biżuterii w stylu maxi! Co bardziej przyciąga uwagę jak złote błyskotki? Patrząc na soczyste kolory i tętniące życiem kadry Belli, wiemy, że obok propozycji Swarovskiego nie da przejść się obojętnie!

Bella Hadid uosabia indywidualistyczną, sprzyjającą przeobrażeniom postawę, która charakteryzuje nowe globalne pokolenie. Jest postacią o wielu twarzach, która wymyka się wszelkim regułom i konformizmowi. Od stylu sportowego po wyrafinowaną elegancję, pozostaje tą samą dziewczyną.

- wypowiada się o modelce Giovanna Engelbert, Dyrektor kreatywna Swarovski.

Zainspiruj się lookiem Belli Hadid i poznaj połyskującą biżuterię Swarovski w odcieniu złota.

Swarovski x Bella HadidSwarovski x Bella Hadid fot. materiały prasowe

Więcej o: