Paris Hendzel: Lanckorona. Nowa kapsułowa kolekcja kapeluszy, które uzupełnią twoją letnią stylizację

W sezonie letnim 22 Paris Hendzel prezentuje 6 nowych produktów, dodanych do stałej kolekcji (łącznie 30 różnych kapeluszy). Są to 3 kapelusze słomiane, 2 wełniane i daszek.

Paris Hendzel - Lanckorona 

W letnim sezonie postaw na kapelusz. Najlepiej polskiej marki. Paris Hendzel, znana polska marka, prezentuje nową kolekcję kapeluszy, które zostaną dodane do stałej kolekcji marki. Trzy z nowych modeli to kapelusze słomiane. Kapelusze są lekkie, plastyczne i delikatne, dzięki czemu przyjemnie się je nosi. Modele Canotier i Teardrop są zdobione skórzanymi paskami z ekologicznej skóry. W kolekcji pojawiły się również minimalistyczne wełniane Teardropy w dwóch kolorach - brązowym i czarnym. Wykończone są zamszowymi paskami z tłoczonym logo oraz satynowymi podszewkami ze złotym herbem.

PARIS HENDZEL Lanckorona / Summer 22PARIS HENDZEL Lanckorona / Summer 22 fot. mat. prasowe

Paris Hendzel - nowe produkty, cele i założenia

Paris Hendzel ma jasny cel - osiągnąć sukces poprzez zrównoważony rozwój. Chce, aby zakup stał się świadomym wyborem konsumenta. Produkcja kapeluszy jest uczciwa i przejrzysta. Produkty są tworzone w Polsce i we Włoszech. Do ich produkcji wykorzystuje się surowce sprowadzone z różnych strona świata, ale wytworzone przez lokalnych rzemieślników (Panamy - Ekwador, Słomy - Włochy, Wełny - Polska). 

Z czym nosić kapelusze latem?

 Kapelusz latem to nieodzowny element garderoby! Możesz go połączyć z każdą stylizacją. Bardzo ładnie prezentuje się w duecie z sukienką, zarówno modelem maxi, jak i mini. Dobrze też wygląda w stylizacjach w stylu boho. Połącz go z ażurową bluzką i ulubioną parą jeansowych szortów. Kapelusz możesz też wykorzystać w eleganckich stylizacjach - np. na wesele. Pięknie będzie prezentować się z satynową sukienką i sandałkami na obcasie. Inspiracji poszukuj na Instagramie i Tik Toku. 

Więcej o: