Mokobelle i Anna Wendzikowska łączą siły! Efekt? Nowa kolekcja biżuterii w stylu boho

Niedawno w warszawskiej Elektrowni Powiśle odbyła się oficjalna premiera najnowszej kolekcji biżuterii polskiej marki Mokobelle. Linia w stylu boho powstała we spółpracy z Anną Wendzikowską. Sprawdzamy, czym tym razem zaskoczył nas znany brand.

Mokobelle od początku istnienia tworzy biżuterię w stylu boho. Tym razem założycielki brandu Magdalena Augustyniak i Marta Skłodowska, postanowiły zaprosić do współpracy polską dziennikarkę i prezenterkę Annę Wendzikowską.

Zaprosiłyśmy do współpracy Anię, ponieważ według nas jest absolutną ikoną stylu boho, kwintesencją tego, co nam w sercu gra. To był strzał w dziesiątkę! Ania doskonale czuje klimat boho i wniosła do nowej kolekcji dużo świeżych pomysłów

– przyznała Marta Skłodowska. W linii "by Wendzikowska" znalazła się biżuteria, która ma pełnić nie tylko rolę stylowego dodatku, ale także amuletu chroniącego przed złą energią. Noszone w formie talizmanu mają zaś przynosić szczęście. Produkty oparte są na trzech uniwersalnych motywach – Oku Opatrzności, Łapaczu Snów oraz Hamsie, które symbolizują ochronę i wsparcie.

Do sprzedaży trafiły m.in. kolczyki, bransoletki, naszyjnik i zawieszki, a to wszystko utrzymane w stonowanych kolorach ziemi, pudrowego różu, a także turkusu. Warto dodać, że produkty z linii zostały wykonane ręcznie. Biżuterię stworzono z pozłacanego srebra oraz naturalnych i półszlachetnych kamieni.

Na premierze w warszawskiej Elektrowni Powiśle pojawiło się mnóstwo gwiazd, w tym Barbara Kurdej-Szatan i Anita Sokołowska.

Wspaniała kolekcja. Biżuteria jest duża, ale lekka, a ja lubię lekkość w modzie. Podobają mi się też kolory - są takie letnie i frywolne. Jeśli chodzi o biżuterię, jestem raczej minimalistką, ale dziś odważyłam się założyć zaprojektowane przez Anię duże kolczyki w kształcie koła.

- zdradziła gwiazda serialu "Przyjaciółki".

Zobacz też: najmodniejsza biżuteria na lato 2022.

Więcej o: