GUESS Originals czerpie inspirację z Palm Springs. Nowa kolekcja łączy tradycję z nowoczesnym duchem.

Nowa kolekcja łączy w sobie tradycyjne denimowe dziedzictwo marki z nowoczesnym duchem. Tworząc ją projektanci czerpali inspirację z Palm Springs, dzięki czemu linia reprezentuje swobodny styl życia.

GUESS Originals prezentuje nam swoją najnowszą kolekcją na wiosnę, wraz z odświeżoną linią The GUESS Originals Kit Program. Jest ona dostępna w sprzedaży od 17 lutego 2021r. w wybranych sklepach detalicznych GUESS oraz na stronie internetowej. Oparta jest na klasycznych projektach oraz ponadczasowych wzorach, które zostały wzbogacone o najwyższej jakości tkaniny. Projektanci tworząc ją czerpali inspirację z Palm Springs, przez co cała linia reprezentuje swobodny styl życia. Łączy w sobie tradycyjny denim oraz nowoczesność. Paleta barw zainspirowana jest elementami pustynnego terenu, wybielonymi przez słońce pastelowymi kolorami oraz ciekawym efektem vintage wash, co jeszcze bardziej podkreśla pustynny charakter. Cała kolekcja obfituje w interesujące nadruki, zaczynając od wzorów argyle po komplety w kwiaty i ręcznie rysowane grafiki.

Fot. Guess

Występują w niej projekty przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Możemy znaleźć ciekawe t-shirty, rozpinane swetry, dresowe spodenki, koszulki polo oraz wiele innych propozycji. Ceny wahają się od 79zł za skarpetki do 1 015zł za kurtki jeansowe. Program Kit zawiera codzienne, niezbędne elementy, które występują w nowych, sezonowych barwach charakterystycznych dla kolejnego dropu. Marka kładzie nacisk na dopasowanie, ponieważ przez to odzwierciedla styl i osobowość klientów oraz sposób, w jaki chcą wyrażać siebie.

Fot. Guess

Więcej o: