Top 3 polskie marki na wiosnę 2022, które warto znać. Zakochasz się w ich projektach!

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią planujemy sezonowe zakupy. Zanim jednak wybierzemy się do sieciówek, warto przyjrzeć się co mają do zaoferowania nasze rodzime marki.

Vicher - projekty, które musisz znać

Vicher to rodzinna marka, którą tworzą dwie siostry Inez i Katarzyna. Ich projekty wyróżniają się na rynku nie tylko ciekawymi formami, ale również i kolorami. Dziewczyny stawiają na barwy, które nie znikną w tłumie! W ich kolekcji króluje soczysty róż, grafitowa szarość i biele. Ponadto kochają je gwiazdy! W tamtym roku projektantki weszły w współpracę z dziennikarką i fanką mody Agnieszką Woźniak-Starak. Ich projekty noszą również Edyta Górniak, Małgorzata Kożuchowska oraz Magdalena Mołek.

 
 

Kolekcja VicherKolekcja Vicher fot. Vicher

Aggi - niebanalne pomysły

Aggi to firma pochodząca z Krakowa, która swoją przygodę w branży zaczynała projektując eleganckie komplety dla Pań. Nic, więc dziwnego, że projektantka zna sylwetki kobiet na wylot. Ubrania Aggi to przede wszystkim kolorowe i świetnie skrojone garnitury, które stały się wiodącym produktem marki. Ponadto w kolekcji znajdziemy również efektowne sukienki zarówno te nadające się na co dzień jak i koktajlowe. Co więcej firma robi też coraz większą furorę na świecie! Często sięgają po nią zagraniczne blogerki modowe oraz modelki.

 

Kolekcja AggiKolekcja Aggi fot. Aggi

La Mania - minimalizm w najlepszym wydaniu

La Mania to marka, która istnieje na polskim rynku modowym od ponad 10 lat. Marka jednak w ostatnim czasie zmieniła kierunek. Na rzecz długich sukienek oraz eleganckich garniturów postawiła na minimalistyczne projekty w neutralnej kolorystyce. W jej kolekcji możemy znaleźć oversizowe garnitury, stylowe dresy oraz dziewczęce sukienki. Bez problemu stworzymy z nich szafę prawdziwej it-girl! Założycielka marki Joanna Przetakiewicz niejednokrotnie wspominała, że projekty dla marki tworzy z myślą o kobietach. W ten sposób chce pomóc nowoczesnym i niezależnym dziewczynom w kreowaniu własnego, unikatowego wizerunku. 

Kolekcja La ManiaKolekcja La Mania fot. La Mania

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.