Wylicytuj na WOŚP metamorfozę z Avanti24 i voucher 2000 zł na ubrania - w ramach akcji #JedenDzieńDłużej

Serdecznie zapraszamy do aukcji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Tegoroczną wygraną jest metamorfoza wykonana przez zespół redaktorek Avanti24.pl oraz znanych i cenionych w świecie beauty profesjonalistów. Wszystko zwieńczy sesja zdjęciowa wraz z publikacją w formie artykułu na łamach Avanti24.pl.

Chcesz poczuć się jak gwiazda prosto z pierwszych stron gazet? Z nami to możliwe! W tym roku nasz zespół organizuje aukcję, na której do wygrania jest kompleksowa metamorfoza. Dobierzemy ubrania idealne dla twojej sylwetki, a nasz profesjonalny team zajmie się zmianą twojego wyglądu. W skład metamorfozy wchodzą: dopasowany do urody makijaż, piękna fryzura, a na koniec profesjonalna sesja zdjęciowa, która zostanie opublikowana na łamach naszego serwisu!

Poprzednia metamorfoza Avanti24 zakończyła się ogromnym sukcesem. Z Moniką, zwyciężczynią ubiegłorocznej aukcji, spędziłyśmy cały dzień. Od rana pracowałyśmy nad jej fryzurą, makijażem i stylizacjami. Zwieńczeniem była sesja zdjęciowa, której efekty możecie zobaczyć TUTAJ.

zdjęcia z metamorfozy Avanti24zdjęcia z metamorfozy Avanti24 fot. Mateusz Skwarczek

Metamorfoza z Avanti24 to niepowtarzalna okazja do spojrzenia na siebie okiem najlepszych profesjonalistów w Polsce. Nasi specjaliści współpracują z gwiazdami i potrafią wydobyć to, co najpiękniejsze. Jeżeli chcesz nabrać pewności siebie i poeksperymentować ze swoim wyglądem, nie zastanawiaj się! Oczywiście, może to również być piękny prezent i niezapomniane przeżycie dla bliskiej ci osoby. 

Zwycięzca licytacji otrzyma:

  • Ubrania i dodatki o wartości 2000 złotych, dobrane przez zespół stylistek Avanti24,
  • makijaż wykonany przez makijażystkę gwiazd — Kamilę Jodko. Jej prace możecie zobaczyć na Instagramie @makeupbyjodko,
  • dobranie i wykonanie idealnej fryzury przez jeden z renomowanych warszawskich salonów fryzjerskich,
  • sesję zdjęciową wraz z publikacją w serwisie Avanti24.pl.

LINK DO AUKCJI ZNAJDZIECIE TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy do licytacji i życzymy powodzenia!

Więcej aukcji serwisów Gazeta.pl dla WOŚP znajdziesz pod tym linkiem.

Zbiórka pieniędzy, którą prowadzi Gazeta.pl na rzecz: WOŚP