Sandy Liang i Vans: podróż do dzieciństwa projektantki i niezapomnianych lat 90. w najnowszej kolekcji brandu

Niedawno w sprzedaży pojawiła się najnowsza kolekcja marki Vans, która tym razem powstała we współpracy z projektantką Sandy Liang. Designerka postanowiła odwołać się do królujących w ostatnim czasie lat 90. oraz własnego dzieciństwa.

Pod koniec grudnia do sprzedaży trafiła nowa kolekcja marki Vans. Brand zaprosił tym razem do współpracy Sandy Liang. Projektantka przy tworzeniu linii postanowiła czerpać inspirację z lat 90., czyli okresu, na który przypadało jej dzieciństwa. Beztroska zabawa, radość z życia i oryginalne młodzieżowe fasony idealnie wpisują się w styl charakteryzujący brand.

Kolekcja Vans x Sandy LiangKolekcja Vans x Sandy Liang Mat. prasowe Vans

Bestsellerowymi produktami z asortymentu marki są buty i to właśnie ich nie mogło zabraknąć także w kolekcji przygotowanej wspólnie z designerką. Klienci mogą zdecydować się na aż cztery modele z linii Classic, a każdy z nich wyróżnia oryginalny design. Oprócz tego do sprzedaży trafiła także wygodna kurtka. Model wykonano z bawełnianego płótna, który zdobią hafty oraz sztruksowy kołnierz. Fani strojów na co dzień mogą także skusić się na bluzę z kapturem wykonaną z tkaniny french terry, a także diagonalowe spodnie z ozdobnym haftem na kieszeni.

Kolekcja Vans x Sandy LiangKolekcja Vans x Sandy Liang Mat. prasowe Vans

Zobacz też: stylowe sneakersy z gigantycznej wyprzedaży.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.