Gwiazdy kina podbijają wybieg Prady. Kyle MacLachlan i Jeff Goldblum prezentują kolekcję na sezon jesień-zima 2022

Podczas prezentacji męskiej kolekcji domu mody Prada na sezon jesień-zima 2022 zachwycały nie tylko piękne stroje, ale również modele, którzy pojawili się na wybiegu. Obok profesjonalistów pojawili się także aktorzy, których znamy z hitowych produkcji.

Aktorzy na wybiegu Prady

16 stycznia odbył się pokaz męskiej kolekcji domu mody Prada przygotowanej na sezon jesień-zina 2022. Dziś mówi się nie tylko o strojach zaprezentowanych na wybiegu, ale przede wszystkim o prezentujących je modelach. Na wybiegu pojawiły się gwiazdy kina, które do tej pory mieliśmy okazję podziwiać w największych produkcjach. Prada zaprosiła do współpracy m.in. znanego z serialu "Miasteczko Twin Peaks" Kyle'a MacLachlana, który otworzył pokaz. Kolekcję zaprezentowali także Asa Butterfield i Thomas Brodie-Sangster, którzy reprezentowali młodsze pokolenie. Jako ostatni na wybiegu pojawił się znany widzom z "Parku Jurajskiego" Jeff Goldblum. Wybór modeli podkreślił, że kolekcja Prady przygotowana jest z myślą o panach w każdym wieku.

Kyle MacLachlan i Jeff Goldblum na pokazie Prady AutorKyle MacLachlan i Jeff Goldblum na pokazie Prady Autor IMaxTree

Męska kolekcja Prady na jesień-zimę 2022

Dom mody Prada właśnie zaprezentował swoją najnowszą kolekcję na sezon jesień-zima 2022. W linii królowała klasyka, która powinna znaleźć się w szafie każdego stylowego mężczyzny, m.in. wełniane płaszcze z efektownym futerkiem i eleganckie, oversize'owe garnitury. Nie zabrakło też modnej skóry, której użyto do stworzenia koszul oraz trenczy. Na uwagę zasługują także kombinezony. Oczywiście w kolekcji Prady nie zabrakło także dodatków, takich jak rękawiczki i torby.

Nowa męska kolekcja Prada jesień-zima 2022Nowa męska kolekcja Prada jesień-zima 2022 IMaxTree

Tom Holland w kampanii Prady

Sezon wiosna-lato 2022 już za chwilę, a dom mody Prada, właśnie pochwalił się w mediach społecznościowych kampanią przygotowana z myślą o nadchodzących porach roku. Jedną z twarzy, która prezentuje stroje marki, jest Tom Holland, który szerszej publiczności znany jest jako "Spider-Man". Aktor prezentuje strój stworzony z brązowego kardiganu, na którym pojawiła się klasyczna marynarka w kratę. Całość uzupełniają czarne, materiałowe spodnie. W klipie promującym linię artysta ma na sobie także skórzaną ramoneskę w czerwonym kolorze oraz granatowy sweter.

 

Zobacz też: płaszcze męskie z wyprzedaży.

Więcej o:
Copyright © Agora SA