TATUUM rusza z kolejną odsłoną kampanii TADAAM. Bohaterem nowej kolekcji jest Miś Uszatek

Czy pamiętasz kultowego Misia o klapniętym uszku? TATUUM zaprasza w sentymentalną podróż do wspomnień z dzieciństwa! Marka sięga po ikonę polskiej popkultury, by podkreślić polskie korzenie marki i jej lokalność - zarówno TATUUM, jak i bohater serii animowanych filmów sprzed lat, pochodzą z Łodzi.

Nowa kolekcja Tatuum x Miś Uszatek

W kolekcji znalazły się modele ubrań damskich i męskich oraz - po raz pierwszy w historii marki – dziecięce ubranka w stylu mini me. Kolekcja damska składa się z ciepłych swetrów i kardiganów w stonowanych kolorach, dopełniają ją bluzy i T-shirty, a na każdym z produktów znajduje się wizerunek Misia Uszatka. W kategorii produktów męskich pojawiły się dodatkowo koszule, a dla najmłodszych i ich opiekunów zaprojektowane zostały specjalne świąteczne piżamy, dzięki którym cała rodzina może czerpać z dziecięcej radości, jaką przynosi sympatyczny Miś.

Poza swetrami, kardiganami i koszulami w kolekcji znalazł się także wyjątkowy, wysokiej jakości płaszcz, którego unikatowość podkreśla nie tylko ograniczona liczba sztuk, ale także nieregularnie umieszczone haftowane naszywki, które na każdym z egzemplarzy znalazły się w innych miejscach.

tatuum x miś uszatektatuum x miś uszatek fot. mat. prasowe

O kolekcji TADAAM

TADAAM TATUUM to recepta na zatrzymanie uciekającego czasu przez palce. Zatrzymaj się, zobacz świat na nowo i zaczerpnij z niego inspirację, radość i energię. Doświadczaj, poznawaj, przeżywaj w stylu TADAAM. Efekt TADAAM, to zachwyty nad codziennością, nad ulotnością i stałością, nad celebrowaniem małych momentów. Pomagamy odnaleźć chwile w stylu slow life w fast reality.

W kolekcji TADAAM marka dba o zachowanie swojego niepowtarzalnego, utrwalonego przez lata wizerunku i wartości, które stoją u podstaw TATUUM. Wysoka jakość, dopracowane kroje, polski design – TADAAM ma w sobie to wszystko.

Miś Uszatek jest nie tylko miłym wspomnieniem, ale także efektownym akcentem w stylizacjach. Wyjątkowa kolekcja z Misiem o klapniętym uszku pojawiła się w sklepach stacjonarnych i online 1 grudnia!

Miś UszatekMiś Uszatek fot. mat. prasowe

Więcej o: