#eobuwiexBlackFridayParty - eobuwie.pl świętuje Black Friday

10 listopada 2021r. marka eobuwie.pl zorganizowała event poświęcony Black Friday - największej akcji rabatowej w roku. Wśród gości pojawiły się między innymi Maffashion, Roksana Kwiatkowska czy Kasia Mikołowicz.

Black Friday to największe święto zakupów. Z tej okazji eobuwie.pl zaprosiło influencerów, internetowych twórców, osoby związane z mediami, branżą fashion i swoich klientów do wspólnego świętowania. Na #eobuwiexBlackFridayParty goście mogli nie tylko poznać ofertę produktową marki, ale również posłuchać wyjątkowej muzyki na żywo. Na imprezie wystąpił Maciek Konca i Deemz (@deemzbeatz). Gwiazdą wieczoru była Reni Jusis z DJ-skim setem.

Eobuwie Black Friday PartyEobuwie Black Friday Party fot. Eobuwie

Zaproszeni goście bawili się w industrialnych przestrzeniach praskiej Kotłowni, położonej w centrum warszawskiego kompleksu Soho Factory. Obiekt o bogatej historii i klimacie nowojorskich loftów wypełniły neony, ekspozytory i instalacje, nawiązujące do estetyki lat 80. i 90. Motywem przewodnim imprezy było disco. Dress code w stylu #JustShine" zainspirował gości – tego wieczoru królował brokat i cekiny.

EobuwieEobuwie Eobuwie

Impreza stanowiła inaugurację Black Friday w eobuwie.pl. W ramach święta zakupów, od 22 do 28 listopada klienci multibrandowej platformy będą mogli skorzystać z rabatów aż do -70%.

Od strony produkcyjnej za organizację wydarzenia odpowiadała agencja Rej Productions, a obsługą medialną zajęła się agencja Platinium Cast.