Przygotuj się na nadchodzące lato! Nowa kolekcja Sinsay Swimwear to propozycje dla całej rodziny

Sinsay Swimwear to kolekcja strojów kąpielowych i akcesoriów przygotowana nie tylko z myślą o kobietach, ale także o mężczyznach i dzieciach. Sprawdź, czym tym razem zaskoczyła nas ta znana sieciówka!

Moda 2021: moda plażowa dla kobiet od Sinsay

Piękna pogoda zachęca do rozpoczęcia przygotowania do nadchodzących wakacji. W Sinsay właśnie pojawiła się nowa, plażowa kolekcja. Nowy strój kąpielowy? W ofercie brandu dostępne są nie tylko zestawy dwuczęściowe, ale także jednoczęściowe, które każdego roku cieszą się sporą popularnością. Jak podkreślają przedstawicie marki, w ich ofercie pojawiły się modele przygotowane z myślą o różnych typach sylwetki. W tym sezonie królują pastelowe, ale też soczyste barwy. Nie zabrakło też propozycji dla fanek czerni oraz bieli.

Nowa kolekcja SinsayNowa kolekcja Sinsay Mat. prasowe Sinsay

Sinsay Swimwear dla mężczyzn

Sinsay nie zapomniał także o strojach kąpielowych dla mężczyzn. W ofercie firmy pojawiło się kilkanaście wzorów i długości szortów kąpielowych. Projektanci firmy zdecydowali się na modele w intensywnych kolorach, takich jak czerwień, żółty i niebieski. Nie zabrakło propozycji z efektem gradientu.

Sprawdź: Modne stroje kąpielowe Pepe Jeans!

Zobacz także: Stroje kąpielowe Desigual - te modele to HIT!

Nowa kolekcja SinsayNowa kolekcja Sinsay Mat. prasowe Sinsay

Sinsay dla najmłodszych

W najnowszej kolekcji Sinsay Swimwear nie zabrakło też produktów dla dzieci. Do sprzedaży trafiły nie tylko stroje kąpielowe dla najmłodszych, ale także niezbędne podczas zabawy w wodzie i na plaży akcesoria. Pływanie ułatwią dmuchane rękawki, koła plażowe i okularki. W ofercie brandu są też klapki, które są niezbędnym elementem wakacyjnych stylizacji.

Nowa kolekcja SinsayNowa kolekcja Sinsay Mat. prasowe Sinsay

Zobacz też: najmodniejsze klapki na lato 2021!