Jacquemus zaskakuje własną kwiaciarnią. A w niej kwiaty owinięte w resztki materiałów z jego kolekcji!

Jacquemus to francuski projektant, który szturmem podbił serca największych fanek mody. Francuz znany jest ze swojego zamiłowania do natury, dlatego jego nowy projekt, choć innowacyjny, nie wydaje się zaskoczeniem.

Jacquemus otworzył kwiaciarnię

Simon Porte Jacquemus jest jednym z największych odkryć XXI w. w świecie mody. Jego projekty podbijają serca największych gwiazd, m.in. Kourtney Kardashian czy Kylie Jenner. Francuz zaskoczył właśnie informacją o otwarciu własnej, tymczasowej kwiaciarni w samym sercu Paryża. Projektant w tym celu nawiązał współpracę z rodzinną farmą działającą od pokoleń Les Fleurs de Paul. W niezwykłej kwiaciarni Les Fleurs można kupić jaskry, które zostają owinięte w resztki materiałów z poprzednich kolekcji Jacquemusa. To doskonały sposób na to, aby w trudnych czasach wesprzeć lokalny biznes oraz aby pozostałości, które najprawdopodobniej powędrowałyby do kosza, trafiły do naszych domów i sprawiły wiele radości.

 

Gdzie można kupić kwiaty od Jacquemusa?

Wyjątkowy bukiet jaskrów z kwiaciarni Jacquemusa można kupić stacjonarnie w flower shop w Paryżu. Do zakupów w tym miejscu zachęca wyjątkowy anturaż. Kobaltowe ściany, oszklona witryna oraz stojący przed kwiaciarnią tandem pełen kwiatów, przed którym wiele influencerek z pewnością chciałoby zrobić sobie zdjęcie. Bukiet owinięty w materiały z poprzednich kolekcji projektanta można było również zamówić online za pośrednictwem strony internetowej francuskiej marki, jednak obecnie ta opcja jest już niedostępna. Kwiaty z kwiaciarni designera kosztowały 30 euro, czyli ok. 140 zł. Na zakupy w kwiaciarni paryżanie mają czas jeszcze do 3 kwietnia.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.