Torebki polskich marek, które zaskakują designem! Linia eko od Monnari i monogramy z Puccini

Sezon wiosna-lato 2021 obfituje w wiele zaskakujących kolekcji. Polskie marki nie zwalniają tempa i już teraz zaskakują swoje klientki nowymi, coraz to bardziej innowacyjnymi produktami. Monnari stawia na ekologiczne rozwiązania, a Puccini zdecydowało się na jeden z najgorętszych trendów ostatnich lat - monogram! Która marka jest bliższa waszemu sercu?

Trendy 2021: Monnari stawia na modę z recyklingu

Nowa linia torebek polskiej marki Monnari wyróżnia się nie tylko supermodnym designem, ale również tworzywami, których użyto do ich wykonania. Okazuje się, że brand również podąża w kierunku mody eko, dlatego w jego nowej linii znajdziemy produkty wykonane z materiałów pozyskanych z recyklingu. Projektanci firmy zdecydowali, że ich nowa Linia Eko utrzymana zostanie w beżowym, szarym i czarnym kolorze, dzięki czemu torebki będziemy mogły dopasować do większości outfitów. Do sprzedaży trafiły ponadczasowe listonoszki, worki, które zdobią pikowania oraz klasyczne shoppery. Brand nie zapomniał także o wygodnych plecakach.

Nowa kolekcja MonnariNowa kolekcja Monnari Mat. prasowe Monnari

Puccini zaskakuje nową kolekcją

Puccini to polska marka, która powstała w 1999 roku. Od tej pory popularność brandu stale rośnie, a kobiety chętnie noszą dodatki z jego asortymentu. Ostatnio firma dodała nową kolekcję do swojego stałego asortymentu. Monogram Collection zdobi wzór stworzony z charakterystycznego loga marki. Logomania to prawdziwy hit, który już jakiś czas temu pokochali projektanci luksusowych, zagranicznych marek. W ofercie nowej kolekcji Puccini znalazło się wiele ponadczasowych torebek, które możemy dopasować do stylizacji na co dzień i od święta. Firma nie zapomniała także o stylowych portfelach i wygodnych torbach na laptopa.

Nowa kolekcja PucciniNowa kolekcja Puccini Mat. prasowe Puccini

Zobacz też: najmodniejsze torebki na wiosnę!