Modivo otworzyło pierwszy stacjonarny sklep w Polsce, ale nie znajdziecie tam ubrań na wieszakach!

We wtorek w warszawskiej Galerii Młociny odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego stacjonarnego sklepu Modivo. W wydarzeniu wzięło udział wielu celebrytów, m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan i Natalia Siwiec. To najnowocześniejszy sklep w Polsce, gdzie ubrania dostarczane są bezpośrednio do przymierzalni!

Pierwszy stacjonarny sklep Modivo

Z czym kojarzy Ci się sklep stacjonarny? Kolejki, ubrania porozrzucane po całym sklepie, brak odpowiedniego rozmiaru i tłum walczący o każdy produkt (szczególnie podczas wyprzedaży). Modivo zadbało o odpowiedni komfort swoich klientów stawiając na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. Wchodząc do sklepu nie widzimy asortymentu ułożonego na półkach bądź powieszonych na wieszakach. Są za to wygodne kanapy i tablety. To właśnie dzięki tym urządzeniom możemy przejrzeć dostępny asortyment sklepu i zamówić go bezpośrednio do przymierzalni! Na nasz telefon, którego numer wcześniej wpisaliśmy w wyznaczone miejsce, dostajemy specjalny kod, który przekazujemy doradcy sprzedaży czekającemu przy przymierzalni. On kieruje nas do odpowiednich drzwi, za którymi czeka na nas przestronne i stylowe wnętrze.

Przymierzalnia w sklepie stacjonarnym ModivoPrzymierzalnia w sklepie stacjonarnym Modivo Paulina Żmudzińska, Avanti24.pl

W oczekiwaniu na zamówione przez nas produkty, czas umilają nam różnego rodzaju quizy dostępne na tablecie w przymierzalni. Po chwili drzwi szafy otwierają się, a my możemy przymierzyć zamówione rzeczy. Tutaj też decydujemy, który z produktów chcemy kupić. Po odłożeniu wszystkich modeli z powrotem na swoje miejsce, wybrane przez nas rzeczy będą czekały na nas przy kasie! Przygotowałyśmy dla Was krótki filmik prezentujący krok po kroku cały proces robienia zakupów: 

Zobacz wideo Otwarcie pierwszego sklepu stacjonarnego Modivo - zakupy krok po kroku

Pierwsze urodziny Modivo

Uroczyste otwarcie pierwszego sklepu stacjonarnego Modivo w Galerii Młociny to niejedyna okazja do świętowania tego dnia. Firma postanowiła w ten sposób hucznie obchodzić swoje 1. urodziny. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd, m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan, Natalia Siwiec, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski oraz Joanna Opozda i Antek Królikowski. Celebryci zachwycili fanów swoimi stylizacjami. Nam w oko wpadł garnitur w kolorze butelkowej zieleni, który zaprezentowała „Perfekcyjna Pani Domu”. To model z kolekcji marki Alexandre Vauthier.

Małgorzata Rozenek-Majdan na otwarciu sklepu ModivoMałgorzata Rozenek-Majdan na otwarciu sklepu Modivo Paulina Żmudzińska, Avanti24.pl

Na uwagę zasługuje także zestaw „Miss Euro 2012”. Spódnica z wysokim stanem oraz top wyróżnia supermodny kwiatowy wzór. Produkty znajdziemy w sklepie polskiej firmy Dollina.

Natalia Siwiec na otwarciu sklepu stacjonarnego ModivoNatalia Siwiec na otwarciu sklepu stacjonarnego Modivo Paulina Żmudzińska, Avanti24.pl

Modivo dba o klientów

Podczas otwarcia sklepu stacjonarnego Modivo pamiętano o tym, by zaproszeni goście mieli zasłonięte usta i nos. Przed wejściem do sklepu rozdawano stylowe maseczki z logo firmy. Na klientów marki do 12 września czeka wiele niespodzianek. Podczas zakupów można m.in. skorzystać z pomocy profesjonalnych stylistów, którzy na co dzień przygotowują outfity gwiazd. Nie zabraknie też wyjątkowych promocji i rabatów!