Katarzyna Warnke zaszalała ze stylizacją! Ten oryginalny kombinezon to hit, a zaskakujący kolor szpilek podkręca look

Wczoraj w warszawskim HE Concept Store odbyła się oficjalna premiera nowej marki na naszym rynku, MARCELL VON BERLIN. Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd. Naszą uwagę zwróciła Katarzyna Warnke, która na tę okazję włożyła supermodny kombinezon z najnowszej kolekcji brandu, dobierając do niego różowe szpilki. Ta stylizacja robi wrażenie!

Katarzyna Warnke w kombinezonie MARCELL VON BERLIN

MARCELL VON BERLIN to marka, która od dawna robi ogromne zamieszanie w świecie fashion. Katarzyna Warnke, która wzięła udział w oficjalnej premierze marki w warszawskim HE Concept Store, zaprezentowała się w kombinezonie z najnowszej kolekcji brandu. Biało-czarny model ozdobiony zwierzęcym wzorem wyróżnia dopasowana góra, podkreślająca talię gwiazdy, ale również bufiaste, krótkie rękawy. Wiązanie przy nogawkach dodatkowo dodaje stylizacji nonszalanckiego charakteru. Ten model znajdziemy online za 650 euro, co w przeliczeniu daje ok. 3 tysięcy złotych.

Katarzyna Warnke w HE Concept StoreKatarzyna Warnke w HE Concept Store Katarzyna Żechowicz, Avanti24

Katarzyna Warnke w szpilkach MARCELL VON BERLIN

Kombinezon to niejedyny produkt z kolekcji MARCELL VON BERLIN, który pomógł stworzyć stylizację aktorki. Katarzyna Warnke całość dopełniła szpilkami z noskiem w szpic w kolorze różowej gumy balonowej. Model w ciekawy sposób przełamuje stonowane kolory jej stroju, dodając mu lekkości i dziewczęcości. Nosek w szpic został ozdobiony klamrą z literką „M”, która równocześnie stanowi logo firmy. Online buty kosztują 580 euro. Znajdziemy je w rozmiarze 36-40.

MARCELL VON BERLIN w HE Concept StoreMARCELL VON BERLIN w HE Concept Store Katarzyna Żechowicz, Avanti24

MARCELL VON BERLIN w HE Concept Store

Wczoraj odbyła się oficjalna premiera marki MARCELL VON BERLIN w HE Concept Store w Warszawie. To jedyne miejsce w Polsce, gdzie stacjonarnie można kupić produkty tego brandu. Naszą uwagę zwróciły nie tylko ubrania z najnowszej kolekcji, ale także dodatki takie jak torebki czy buty. Berlińska firma szturmem podbiła już Los Angeles, teraz czas na polski rynek. Co wyróżnia projekty MARCELL VON BERLIN? Oprócz oryginalnego połączenia najwyższej jakości materiałów w kolekcjach ciekawie łączy się elementy stylu streetwearowego ze sztuką wysokiego krawiectwa.

MARCELL VON BERLIN w HE Concept StoreMARCELL VON BERLIN w HE Concept Store Katarzyna Żechowicz, Avanti24.pl