PRIMARK już niedługo w Polsce

Wiele osób czeka na otwarcie kultowego, irlandzkiego sklepu PRIMARK. W warszawskiej Galerii Młociny, firma zamierza otworzyć pierwszy sklep w Polsce. Klienci już nie mogą się doczekać, kiedy będą mogli zrobić w nim pierwsze zakupy.

Kiedy PRIMARK otworzy się w Polsce?

Informowaliśmy niedawno, że nastąpi to w dniu wielkiego otwarcia Galerii Młociny. Później okazało się, że irlandzki sklep zagości na polskim rynku dopiero pod koniec 2019 roku. Teraz do sieci trafiła informacja, że otwarcie nastąpi dopiero na wiosnę 2020 roku. Zanim zrobimy pierwsze zakupy w PRIMARKU będziemy musieli jeszcze trochę poczekać…

PRIMARK fenomenem na europejskim rynku

Ludzie pokochali ten sklep nie tylko za niskie ceny, ale i za ogromną dostępność towaru oraz stosunkowo dobrą jakość produktów. W sieci sklepów dostaniemy produkty dla kobiet, mężczyzn, dzieci, a nawet dla domu. Wiele osób zastanawia się czy ceny produktów w Polsce będą również tak korzystne. Pozostaje nam nic innego jak poczekać i przekonać się już wkrótce.  Sklep w Warszawie zajmie blisko 7 tys. m.k powierzchni i aż 3 poziomy jednej z największych galerii w Europie.

PRIMARK szuka pracowników

Sklep zajmie nie tylko ogromną powierzchnię, ale zatrudni ponad 250 pracowników. Na początku września ruszyła rekrutacja, w której sieć szuka nie tylko sprzedawców, ale również dyrektorów, kierowników, pracowników magazynu i wielu innych niezbędnych do dobrego funkcjonowania sklepu członków zespołu. Dla Polaków to szansa, na zdobycie nowego doświadczenia w międzynarodowej firmie. Wiele mówi się o otwarciu kolejnego sklepu tej popularnej marki w Polsce. Źródła podają, że Kraków, ma być kolejnym miastem, w którym pojawi się PRIMARK.

PRIMARK i jego historia

Sklep powstał w 1969 roku w Dublinie i tam też mieści się jego główna siedziba. Przedsiębiorstwo swój pierwszy zagraniczny sklep otworzyło w 2006 roku w Hiszpanii. Od tego momentu powstało ponad 370 sklepów w 12 krajach. Polacy chętnie odwiedzają sklep podczas zagranicznych podróży, dlatego mimo nieobecności marki na polskim rynku jest nam dobrze znana. Ubrania, kosmetyki, akcesoria, kosmetyki, meble – wszystko w jednym miejscu i w przystępnych cenach.