TY - serial Netflixa, jakiego jeszcze nie było! Produkcja, która trzyma w napięciu do ostatnich sekund

Każdy z nas marzy o wielkiej, prawdziwej miłości, także Joe, główny bohater serialu Netflixa "TY". Zaskakująca produkcja, która trzyma w napięciu do samego końca doczekała się już dwóch sezonów. Na czym polega jej sukces? Odpowiadamy!

Serial TY na podstawie książki

Serial powstał na podstawie książek autorstwa Caroline Kepnes. Główny bohater TY, Joe Goldberg prowadzi księgarnię. Przystojny, z pozoru zwyczajny chłopak bez pamięci zakochuje się w Guinevere Beck. Mężczyzna pobada w chorą zazdrość, śledzi ją i kontroluje. Kobieta zaczyna darzyć go uczuciem, jednak nie wie, jaki naprawdę jest jej wybranek. To psychopata, który zrobi wszystko by być ze swoją ukochaną, nawet jeśli miałoby to oznaczać śmierć wszystkich osób, które staną na drodze do ich wspólnego szczęścia. Nie zdradzimy, jak zakończy się ta historia. Jedno możemy Wam obiecać – będziecie bardzo zaskoczeni! Drugi sezon nie cieszył się już tak dużą popularnością. Joe z Nowego Jorku przenosi się do słonecznego Los Angeles, gdzie kolejna dziewczyna wpada mu w oko. Użytkownicy platformy Netflixa mają okazję poznać też bliżej jego przeszłość, która jak się okazuje nie była usłana różami.

Serial TY obsada

Do produkcji zaangażowano wiele gwiazd. W głównego bohatera wcielił się Penn Badgley, szerszej publiczności znany z kultowego serialu „Plotkara”. Naszym zdaniem dzięki jego nietuzinkowej urodzie perfekcyjnie odegrał rolę psychopaty. Guinevere Beck zagrała Elizabeth Lail, która na swoim koncie miała kilka epizodów w serialach i filmach. Dopiero, dzięki udziałowi w TY świat miał szansę o niej usłyszeć. Peach z serialu TY to znana ze „Słodkich kłamstewek” Shay Mitchell. Jej rola w pierwszym sezonie skończyła się dość szybko, jednak miała ogromny wpływ na losy bohaterów.

Serial TY sezon 3 – kiedy?

Okazuje się, że Netflix potwierdził zamówienie na 3 sezon serialu TY. Jak zdradziła platforma za pośrednictwem Instagrama premiera ma odbyć się w przyszłym roku. Czy Joe spotka swoją kolejną ofiarę? A może mężczyzna w końcu odpowie za swoje czyny? Jedno jest pewne: ten serial nas jeszcze zaskoczy!

Więcej o: