Romanse Netflix: pozycje, które chwytają za serce i wzruszają na maksa

Romanse Netflix to idealny wybór, jeśli lubisz oglądać filmy, które chwytają za serce i sprawiają, że co chwila się wzruszasz. Wybrałyśmy takie produkcje, w których historie miłosne przedstawione są w najlepszy sposób. Sprawdź o jakie filmy chodzi!

Coraz rzadziej oglądasz telewizję, ale za to sięgasz po propozycje od popularnych platform streamingowych? Dobry wybór! Zawsze możesz obejrzeć co chcesz i kiedy chcesz. Na przykład romanse Netflix. Specjalnie dla ciebie, sprawdzamy jakie produkcje znalazły się na Netflixie, a musimy przyznać, że wybór jest ogromny! W naszym zestawieniu znalazły się zarówno nowości na platformie streamingowej, jak i stare dobre klasyki. Romanse na Netflix z pewnością umilą twoje wieczory, zwłaszcza, jeśli jesteś fanką tytułów z tego gatunku. Platforma jest o tyle fajna, że co miesiąc znajdziesz na niej nowości: i nie chodzi tu tylko o premiery, ale i stare, dobrze znane tytuły. Filmy romantyczne Netflix to m.in. nowości wyprodukowane przez platformę (np. Do wszystkich chłopców, których kochałam), jak i znane wszystkim tytuły - Pamiętnik, Kocha,lubi,szanuje czy Uwierz w ducha. Jeśli znasz je wszystkie, zawsze możesz sobie odświeżyć ich fabułę, a jeśli nie - jest to idealny moment na to, aby nadrobić zaległości! Każda pora na filmy romantyczne Netflix jest dobra.

Romanse Netflix - ,,Do wszystkich chłopców, których kochałam"

Romanse NetflixRomanse Netflix Fot. materiały partnerów

Jeśli jeszcze nie oszalałaś na punkcie tego filmu, koniecznie powinnaś nadrobić tę produkcję! Jest absolutnym hitem nie tylko wśród nastolatek, ale również fanek komedii romantycznych po 30-tce. Do wszystkich chłopców, których kochałam oparte jest na bestsellerowej powieści Jenny Han o tym samym tytule. Sekretne listy miłosne Lary Jean przypadkiem trafiają do pięciu chłopaków, którzy jej się podobają. To koniec bycia szarą myszką, na którą nikt w szkole nie zwraca uwagi - to tak w skrócie!

Romanse Netflix - ,,Pamiętnik"

Romanse NetflixRomanse Netflix Fot. materiały partnerów

Pamiętnik to ekranizacja bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa, będąca opowieścią o potędze miłości niemalże nieosiągalnej. Duke czyta starszej kobiecie, chorej na Alzheimera, historię dwojga młodych ludzi, których połączyła wielka miłość, a brutalnie rozdzieliła rzeczywistość. Allie Nelson przyjechała na wakacje do małego miasteczka, gdzieś w Karolinie Północnej i tam poznała młodego romantyka imieniem Noah. Po wspólnie spędzonych wakacjach, doszło do bolesnego rozstania, kiedy to Allie zniknęła z życia ukochanego na siedem lat.

Romanse Netflix - ,,Kocha, lubi, szanuje"

Romanse NetflixRomanse Netflix Fot. materiały partnerów

Kocha, lubi, szanuje to komedia romantyczna z gwiazdorską obsadą i rozbrajającą fabułą. 40-letni Cal Weaver wiedzie życie jak z marzeń. Kiedy pewnego dnia dowiaduje się, że jego żona chce rozwodu, jego „idealny” świat rozpada się na kawałki. Wolne wieczory zaczyna spędzać samotnie w miejscowym barze, gdzie poznaje eksperta od uwodzenia, przystojnego Jacoba Palmera. Jacob zaczyna szkolić Cala, jak powinien zostać pierwszoligowym podrywaczem. Skaczący z kwiatka na kwiatek Jacob również staje przed nie lada wyzwaniem. Okazuje się, że jego nowa ofiara, czyli Hannah, na której stosuje swoje najlepsze sztuczki nie tylko skutecznie opiera się jego wdziękowi, ale jest też córką jego ucznia.