Seriale dla dzieci Netflix! Cudowne pełne przygód historie, które bawią do łez!

Seriale dla dzieci Netflix bawią, uczą i kształtują dziecięcą wyobraźnię! Na tej popularnej platformie znajdziesz wiele wspaniałych serii dla dzieci, które spodobają się nawet dorosłym. Przejrzeliśmy ich obecną ofertę i wybraliśmy kilkanaście wspaniałych i bardzo wciągających tytułów.

Świnka Peppa

Świnka Peppa to niesłychany hit wśród małych odbiorców. Dzieci szaleją na jej punkcie! To serial na Netflixie dla dzieci od każdego roku życia. Opowiada urocze przygody małej świnki i jej rodziny. Peppa uwielbia błotko i zabawę. To prosta bajka, ucząca dzieci mówić i śpiewać.

Wiktoria znaczy zwycięstwo

Wiktoria znaczy zwycięstwo to muzyczna komedia dla dzieci. Główna bohaterka Tori jest zwykłą dziewczyną, która marzy o byciu piosenkarką. Przez przypadek bierze udział w konkursie talentów i dostaje się do elitarnej szkoły Hollywood Arts High School, co zmienia jej życie. 

H2O, wystarczy kropla

H2O, wystarczy kropla to już kultowy serial dla dzieci i młodzieży, który obejrzysz teraz na Netflixie. Opowiada przygody trzech przyjaciółek, które łączy wspólna tajemnica. Wystarczy kropla woda i dziewczyny zmieniają się w syreny! H2O, wystarczy kropla to wciągający serial dla dzieci i młodzieży o nastoletnich problemach o wyjątkowej scenerii, która przedstawia piękny nadmorski klimat. 

Seria niefortunnych zdarzeń

Seria niefortunnych zdarzeń to oryginalny serial Netflix na podstawie popularnej serii literackiej  Daniela Handlera. To fantastyczny serial opowiadający historię osieroconego rodzeństwa, które musi poradzić sobie z ekscentrycznym wujkiem Olafem, pod którego opiekę trafia i który chce przejąć ich majątek...

 

Było sobie życie

Było sobie życie to świetny serial edukacyjny dla dzieci. Przyjazne animacje w łatwy i bardzo ciekawy sposób uczą jak wygląda ludzki organizm. 

 

Życie w cuglach

Życie w cuglach to familijny serial o dorastaniu, którego trzy sezony możesz obejrzeć na Netflixie. Amerykańska nastolatka Zoe spędza lato na brytyjskiej prowincji i nawiązuje niezwykłą więź z koniem Raven.

Greenhouse Academy

Greenhouse Academy to wciągający serial, pełen dramatycznych akcji, dla dzieci i młodzieży na Netflixie. Opowiada o szkole dla elity, w której rodzeństwo Hayley i Alex dowiadują się co to znaczy miłość i rywalizacja.

 

SpongeBob Kanciastoporty

To oryginalna bajka dla dzieci, która ma fanów na całym świecie. SpongeBob Kanciastoporty to bardzo pozytywnie nastawiona do życia gąbka morska, która ma mnóstwo podwodnych przygód. Ten serial  bawi do łez, wzrusza i uczy dzieci ważnych pojęć takich jak przyjaźń czy dobroć. 

Fatalna czarownica

Fatalna czarownica to brytyjski serial dla dzieci na Netfixie, przypominający Harry'ego Pottera. Opowiada przygody niezdarnej czarownicy Mildred Hubble, uczennicy Akademii dla Czarownic Panny Cackle.

 

Psia Akademia

Psia Akademia to uroczy serial dla całej rodziny na Netflixie o szkole dla wybranych szczeniaków. 

 

Mustang: duch wolności

Mustang: duch wolności to popularny serial dla dzieci na Netflixie, nawiązujący do filmy Mustang z dzikiej doliny. To piękna bajka o wolności i przyjaźni, która ma aż 8 sezonów

Jeźdźcy smoków: na końcu świata

To kolejny oryginalny serial Netflixa, który powstał na bazie filmowego hitu (Jak wytresować smoka). Tym razem Czkawka i Szczerbatek stają na czele Jeźdźców Smoków i wyruszają w podróż w poszukiwaniu Smoczego Oka. 

Łowcy Trolli: Opowieści z Arkadii

Łowcy Trolli: Opowieści z Arkadii to bardzo dobrze oceniany serial animowany dla dzieci na Netflixie. Pełen przygód program opowiada o niezwykłym Jimie, który staje się obrońcą trolli. 

 

Niech żyje Król Julian 

Niech żyje Król Julian to szalony serial dla dzieci na Netflixie o ukochanym przez widzów, znanym z filmu Madagaskar i z serialu Pingwiny z Madagaskaru, Królu Julianie, Lemur i jego banda śmieszą do łez. 

Przygody kota w butach 

Przygody Kota w butach to kolejna propozycja dla najmłodszych widzów. Uwielbiany bohater ze Shreka koneser mleka, świetny koci wojownik Kot w butach powraca w sześciu niezwykłych sezonach serialu dla dzieci na Netflixie. 

Więcej o: