Marcelina Zawadzka w kobiecym total looku i pięknej biżuterii własnej marki. Zachwycająca!

Marcelina Zawadzka jest jedną z najpiękniejszych i najlepiej ubranych Polek. Ostatnia stylizacja z Instagrama udowadnia, że uczciwie zapracowała na to miano. Same nie wiemy co podoba nam się najbardziej kurtka, szorty, biżuteria, czy makijaż wykonany przez makijażystkę gwiazd.

Marcelina Zawadzka w kobiecej stylizacji

Marcelina Zawadzka opublikowała na Instagramie zdjęcia z sesji. Zachwyciła nas pięknym, skórzanym kompletem, który ma na sobie. Marcelina napisała, że jest to total look marki For Love&Lemons, którą poznała dzięki agencji [WAW]Fashion. Do sesji zdjęciowej wybrała skórzane szorty inspirowane latami 80. To model Afton Faux Leather Shorts. Ich cena to 815 zł. Kurtka w stylu western tworzy z szortami total look w kremowym kolorze. To model Afton Faux Leather Cropped Jacket za 1050 zł. Stylizacja Marceliny wzbudziła zachwyt jej fanek! Naszą uwagę zwrócił także makijaż wykonany przez makijażystkę gwiazd - Magdalenę Pieczonkę. 

Marcelina Zawadzka w biżuterii własnego projektu

Marcelina Zawadzka dba o środowisko i pragnie zachęcić do tego innych wykorzystując do tego swoją markę Mon Défi. Na Instagramie zaprezentowała swój nowy projekt - naszyjnik w kształcie drzewa, który bezpośrednio nawiązuje do naszej planety. Marcelina stworzyła akcje, w której nawołuje do dbania o środowisko i nasz ekosystem. Zachęca do kupowania tego konkretnego naszyjnika - Drzewo mapa świata za 189 zł., gdyż część środków z jego zakupów przekaże na zasadzenie drzew.Więcej o marce Marceliny przeczytasz w naszym wcześniejszym artykule. 

For Love&Lemons

Marka For Love&Lemons w Polsce jest jeszcze mało znana, ale naszym zdaniem warto ją poznać! Założona w 2011 roku przez duet najlepszych przyjaciółek Laurę Hill i Gillian Rose Kern w Los Angeles. Marka kultywuje takie wartości, jak pewność siebie, kobiecość i indywidualizm. Dla kobiet nieobawiających się podejmowania ryzyka, podążających swoją własną drogą, zawsze z lekką nutą ekscytującej przygody. Marka oferuje linie ready-to-wear, bieliznę, swetry i dzianinę. „Nasza misja, to projektowanie kolekcji, które inspirują kobiety do odkrycia swojej wyjątkowości we wszystkich aspektach życia”.