Marcelina Zawadzka ruszyła z własną marką Mon Défi. Biżuteria, która ma znaczenie

Biżuteria jest dopełnieniem niemal każdej stylizacji, o czym doskonale wie Marcelina Zawadzka. Niedawno prezenterka ogłosiła, że stworzyła własną markę Mon Défi, w której znajdziemy nie tylko kolczyki, ale także naszyjniki i bransoletki. Sprawdziliśmy, co znajdziemy w autorskiej kolekcji nowej marki byłej Miss Polonia!

Marcelina Zawadzka i biżuteria Mon Défi

Jakiś czas temu Marcelina Zawadzka opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie prezentując niezwykłą biżuterię. Niezwykłą, bo jej autorką jest właśnie była Miss Polonia. Prezenterka ogłosiła wtedy, że stworzyła własną markę Mon Défi, w której znajdziemy biżuterią idealną niemal na każdą okazję. Nazwa także nie jest przypadkowa. Z języka francuskiego oznacza „moje wyzwanie”. Dla Marceliny Zawadzkiej każdy dzień stanowi nowe wyzwanie, które pomaga w przełamywaniu własnych słabości i odkrywaniu siebie. Ceny produktów zaczynają się od 79 zł.

Marcelina Zawadzka i pierwsza kolekcja Mon Défi

W kolekcji marki Mon Défi znajdziemy m.in. kolczyki, naszyjniki i bransoletki w kolorze złotym oraz srebrnym. W pierwszej serii znalazły się produkty z symbolem kuli ziemskiej. Koło jest figurą, która nie ma końca ani początku, a to oznacza, że jest doskonała. Jest symbolem pełni i znakomitości. Ziemia oznacza mądrość, odrodzenie i nieśmiertelność. Marcelina Zawadzka w opisie produktów zaznaczyła, że ten produkt traktowany jako amulet, doda jego właścicielowi odwagi w codziennych obowiązkach. Co ciekawe, w naszyjniku z symbolem kuli ziemskiej umieszczono także kryształ marki Swarovski, a dokładnie w miejscu, gdzie na mapie świata znajdziemy Polskę. 

Marcelina Zawadzka prosi o pomoc swoich fanów

Okazuje się, że Marcelina Zawadzka chce stworzyć biżuterię, której nie ma nigdzie indziej, dlatego poprosiła swoich fanów na Instagramie o pomoc. Modelka w poście, w którym informuje o swojej marce Mon Défi napisała, że chętnie pozna propozycje swoich obserwatorów dotyczącą tego, jaką chcieliby mieć biżuterię w swojej kolekcji. Co ciekawe, autor projektu, który zostanie zrealizowany może liczyć, że dostanie te produkty w prezencie!

Więcej o: