Natalia Siwiec zachwyca swoją sukienką w kwiaty. Model polskiej marki OnFleek można teraz zdobyć z rabatem

Natalia Siwiec od dawna chętnie wspiera polskie marki, które teraz jeszcze bardziej nas potrzebują. Tym razem influnecerka opublikowała na Instagramie zdjęcie prezentując się w sukience firmy OnFleek, która zauroczyła jej fanki. Model wyróżnia supermodny kwiatowy wzór i ciekawe rękawy. Z kodem promocyjnym modelki, można zdobyć ją taniej!

Natalia Siwiec i jej sukienka w kwiaty na wiosnę

Modelka opublikowała zdjęcie na Instagramie w sukience polskiej marki OnFleek. Model w niebieskim kolorze został ozdobiony kwiatowym printem w różowym odcieniu. Połączenie supermodnego wzoru z bufiastymi rękawami to naszym zdaniem prawdziwy strzał w dziesiątkę. Kreacja z kopertowym przodem podkreśla szczupłą sylwetkę gwiazdy. Długość mini dodatkowo eksponuje jej opalone, długie nogi. Produkt znajdziemy w sklepie inetrnetowym brandu za 990 zł w rozmiarze XS-M. Jednak z okazji Dnia Matki, Natalia Siwiec wspólnie z firmą, przygotowała kod MOTHER10, uprawniający do rabatu w wysokości 10%. Można z niego skorzystać aż do 26 maja. Sukienki w kwiaty to jeden z najgorętszych trendów 2020 roku, dlatego warto mieć w swojej szafie chociaż jeden model z tym wzorem.

Natalia Siwiec wspiera polskie marki

Natalia Siwiec od dawna chętnie wkłada produkty od naszych rodzimych przedsiębiorców. W ostatnim czasie miała na sobie ubrania m.in. od La Gabrielle, Eppram i Self Love. Modelka chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia w rzeczach polskich brandów, co docenia wielu jej fanów. Ten trudny czas spowodował, że niektóre przedsiębiorstwa mogą nie przetrwać, dlatego tak ważne jest wspieranie w miarę naszych możliwości biznesów z naszego podwórka.

Natalia Siwiec wraca do pracy

Czas pandemii spowodował, że wiele ludzi przez długi czas nie mogło wrócić do swojej pracy. Natalia Siwiec po raz pierwszy od dawna wzięła właśnie udział w sesji zdjęciowej, co udokumentowała na swoim Instagram Stories. Na plan wróciło też wielu aktorów naszych ulubionych seriali! Właśnie od wczoraj możemy odwiedzić także swoich ulubionych fryzjerów i kosmetyczki, z czego chętnie skorzystało również wiele gwiazd, w tym Małgorzata Kożuchowska, która pochwaliła się nową fryzurą na Instagramie.

Więcej o: