Małgorzata Socha zadała szyku w żółtym, satynowym kombinezonie. Biżuteria, którą wybrała zapiera dech

Małgorzata Socha opublikowała na Instgramie zdjęcie będące zapowiedzią jej udziału na domówce o Dowborów. Stylizacja z satynowym kombinezonem i stylową biżuterią Apart wzbudziła zachwyt fanek aktorki!

Małgorzata Socha zachwyca pięknym kombinezonem i dodatkami

Małgosia Socha dodała na Instagrama zdjęcia w pięknej stylizacji. Aktorka wygląda na nich naprawdę promiennie i pięknie się uśmiecha. Zdjęcia w eleganckiej stylizacji były zapowiedzią wczorajszej domówki u Dowborów. Imprezę online z udziałem gwiazd możecie obejrzeć na Instastories Joanny Koroniewskiej codziennie o godzinie 22:00 a gośćmi domówki są największe i najbardziej znane polskie gwiazdy z różnych branż. Wczoraj gwiazdą domówki u Joasi Koroniewskiej i Macieja Dowbora była właśnie Małgorzata Socha, gdy opublikowała zdjęcie w eleganckiej stylizacji, Koroniewska skomentowała: 

O nie!!! Chyba muszę się dzisiaj umalować

Naszą uwagę przykuły dodatki, które wybrała Małgorzata Socha, a konkretnie bransoletki marki Apart w dużej ilości. To popularne bransoletki składające się z basy i koralików, które można kolekcjonować niczym wspomnienia. Bransoletkę - bazę Apart kupicie już od 199 zł. 

Małgosia Socha dba o formę z marka Natural Mojo

Małgorzata Socha 23 kwietnia tego roku skończyła 40 lat.Wygląda niezwykle promiennie, a jej skóra wygląda naturalnie i nieskazitelnie, podobnie jak sylwetka, która jest bez zarzutów. Gwiazda jest jedną z najpopularniejszych aktorek, a także jedną z najpiękniej ubranych gwiazd. Nic dziwnego, że jest źródłem inspiracji dla wielu kobiet, które śledzą jej poczynania w social mediach. Ostatnio Małgosia Socha opublikowała na Instagramie zdjęcie po treningu w trakcie przygotowywania koktajlu białkowego o smaku ciasteczek. To zamiennik posiłku, który dostarczy niezbędne składniki do organizmu, jego smak i zapach jest bardzo kuszący, a do tego fit! Gwiazda podała także swój kod rabatowy dzięki czemu produkty Natural Mojo kupicie z rabatem aż 40%. Wystarczy podczas zakupów użyć hasła: SOCHA.

Małgosia Socha jako ambasadorka marki Apart

Małgorzata Socha jest jedną z ambasadorem marki Apart razem z Kasią Szklarczyk i Kasią Sokołowską. Prestiż Małgosi znacząco wzrósł po odegraniu roli Violetty Kubasińskiej w kultowym serialu TVN-u BrzydUla. Od tej pory gwiazda zdobyła wiele prestiżowych nagród i tytułów np. "Kobieta dekady". Jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gwiazd na galach, bankietach, pokazach i premierach. Jest także muzą dla polskich projektantów, zawsze prezentuje się stylowo, elegancko i nienagannie. 

Więcej o: