Olga Kalicka organizuje wyprzedaż szafy! Wiemy, gdzie kupicie najmodniejsze ubrania aktorki w świetnym stanie

Olga Kalicka opublikowała na Instagramie zdjęcie w garderobie. Aktorka wolny czas postanowiła wykorzystać na porządki w szafie, a ubrania, któych juz nie nosi ma zamiar sprzedać. Wiemy gdzie!

Olga Kalicka sprzedaje ubrania za pomocą aplikacji

Olga Kalicka zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć kilka modowych perełek z szafy aktorki. Gwiazda przyznała, że postanowiła wykorzystać trochę wolnego czasu na wiosenne porządki w szafie, a ubrania, których już nie będzie ubierać ma zamiar sprzedać. Jej ubrania kupicie za pośrednictwem aplikacji na telefon - LESS_. Olga Kalicka napisała także, że wyprzedaż wystartuje po weekendzie, a aby kupić jej ubrania w świetne cenie wystarczy pobrać aplikację i w polu wyszukiwania wybrać filtr użytkowników i wpisać jej nazwę: Olgakalicka. Aktualnie na profilu aktorki w aplikacji LESS_ nie ma jeszcze żadnych ubrań, ale zgodnie z jej zapewnieniem pojawią się niebawem. 

Gdzie kupić ubrania gwiazd?

Jeśli marzy wam się kreacja aktorek, celebrytek i influencerek - możecie je kupić dzięki aplikacji LESS_. Coraz więcej znanych osób zakłada tam konta i organizuje wyprzedaż szafy. Możecie tam kupić ubrania nowe lub mało używane m.in. Maffashion, Jessici Mercedes, Oli Nowak, Natalii Janoszek, Anny Skury, Pauliny Sykut-Jeżyny, Anny Wendzikowskiej. 

Olga Kalicka wystartowała z własną marką odzieżową!

Olga Kalicka jest jedną z gwiazd, która postanowiła wykorzystać wyczucie mody i stylu, by stworzyć wraz z Karoliną Borowska własną markę odzieżową. W ofercie marki znajdziecie kobiece sukienki na co dzień oraz eleganckie, które sprawdzą się na eleganckie przyjęcia np. wesela. Ceny ubrań marki Reves są dość standardowe, jednak prawdziwe perełki w świetnych cenach upolujecie w zakładce Sale. 

Olga KalickaOlga Kalicka Fot. Instagram: @Olgakalicka

Więcej o:
Skomentuj:
Olga Kalicka organizuje wyprzedaż szafy! Wiemy, gdzie kupicie najmodniejsze ubrania aktorki w świetnym stanie
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX