Marcelina Zawadzka zorganizowała wyprzedaż szafy. Wiemy, gdzie możecie kupić jej piękne sukienki i buty!

Marcelina Zawadzka opublikowała na Instagramie zdjęcie w pokaźnej garderobie. Gospodyni programu "Pytanie na śniadanie" urządziła niemałą wyprzedaż ubrań i dodatków, które mogłyście widzieć w stylizacjach na ściance, w tv lub na sejsach zdjęciowych. Wiemy, gdzie możecie kupić kreacje Marceliny, sprawdziłyśmy co zostało!

Marcelina Zawadzka sprzedaje ubrania dzięki aplikacji LESS_

Marcelina Zawadzka opublikowała na Instagramie zdjęcia w garderobie. Prezenterka postanowiła wykorzystać czas wolny na sprzątanie szafy i zorganizowanie wyprzedaży ubrań, których już nie nosi - choć jak przyznaje,  z niektórymi kreacjami naprawdę ciężko było jej się rozstać. Ubrania Marceliny Zawadzkiej możecie licytować dzięki aplikacji LESS_. Wystarczy, że pobierzecie ją na telefon, zarejestrujecie się, wejdziecie w opcję wyszukiwania użytkowników i wpiszecie hasło "Marcelina Zawadzka", by pojawiły wam się ubrania, które są jeszcze dostępne, ale można także zobaczyć co było wystawione i zostało sprzedane. Używane ubrania byłej Miss Polski rozeszły się jak świeże bułeczki, ale zostało jeszcze kilka perełek!

Ubrania Marceliny Zawadzkiej, które macie szansę kupić

Jakie perełki z szafy Marceliny Zawadzkiej możecie kupić dzięki aplikacji? Sprawdziłyśmy! W aplikacji LESS_ możecie kupić:

  • Skórzaną sukienkę przywieziona z Paryża w cenie 179  zł. - rozmiar S
  • Dzianinową sukienkę z półgolfem z Zary w kolorze czerwonym za 79 zł. rozmiar S
  • Dopasowane, skórzane botki na szpilce marki Uterque w rozmiarze 40
  • Krótki kombinezon w kwiaty marki Parker za 99 zł. rozmiar S
  • Asymetryczną jeansową spódnicę rozmiar M
  • Neonową katana z Zary za 89 zł. rozmiar M
  • Spódniczka w czarno-białą kratę z H&M za 65 zł. w rozmiarze M
  • Zamszowe botki Carine za 99 zł, rozmiar 40
  • Kopertówkę marki LaLoba za 89 zł. 
  • Szytą na zamówienie, żółtą sukienkę w kwiaty za 189 zł.

oraz wiele innych kreacji, które Marcelina miała na sobie podczas sesji, prowadzenia programu śniadaniowego lub na ściance.

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka Fot. Instagram: @Marcelina_zawadzka

Gwiazdy, których ubrania kupicie na aplikacji LESS_

LESS_ to aplikacja, dzięki której kupicie ubrania modele, celebrytów, influencerów, aktorek. W większości są to ubrania w świetnym stanie i w atrakcyjnej cenie. Od kogo możecie kupić ubrania? Wyprzedaż szafy na aplikacji LESS_ organizują m.in. Julia Wieniawa, Jessica Mercedes, Paulina Sykut-Jeżyna, Ola Nowak, Klaudia Halejcio, Maja Bohosiewcz, Sandra Kubicka, Maffashion, Natalia Janoszek.