Skąpana w blasku zachodzącego słońca Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca swoją bluzą polskiej marki Miss Jacket

Małgorzata Rozenk-Majdan opublikowała na Instagramie zdjęcie, z krótkiego spaceru nad polskim morzem. Prezenterka oczarowała fanki swoją oversize'ową, białą bluzą w gwiazdki, którą można znaleźć w asortymencie polskiej marki Miss Jacket. Wiemy, ile kosztuje!

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej supermodna bluza

Prezenterka na najnowszych zdjęciach na Instagramie uchwyciła tak zwaną golden hour, czyli złotą godzinę. Piękny blask zachodzącego słońca sprawi, że nawet najprostsze fotografie staną się naprawdę wyjątkowe. Jednak oprócz tego klimatu w oko fanom gwiazdy wpadła także jej bluza. To model polskiej marki Miss Jacket, którą wyróżnia, luźny, dłuższy krój. Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na model w białym kolorze, którą zdobią czarne, delikatne gwiazdki. Dół tego produktu został wzbogacony falbaną z tiulu, co pozwala na noszenie jej w formie sukienki lub tuniki. Bluzę znajdziemy w sklepie internetowym firmy za 219 zł w jednym, uniwersalnym rozmiarze.

Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła fanów nowym poradnikiem

Wczoraj, za pośrednictwem Instagrama, Małgorzata Rozenek-Majdan poinformowała fanów, że właśnie do sprzedaży trafił jej nowy poradnik. Książa „Świadoma mama”, ma pomóc przyszłym rodzicom w przygotowaniu się na przyjście na świat ich dziecka. „Perfekcyjna Pani Domu” doskonale wie, jak wiele pytań mają osoby, które spodziewają się potomka, dlatego zainspirowana przez swoich fanów postanowiła stworzyć wspólnie ze specjalistami książkę obalającą mity, z której każdy może się czegoś nauczyć i dowiedzieć. Nowa lektura dla rodziców dostępna jest za ok. 30 zł. W poradniku znajdziemy także osobiste historie gwiazdy, która postanowiła się podzielić ze swoimi fanami  nie tylko radościami, ale także lękami i problemami z jakimi musiała się zmierzyć.  

Małgorzata Rozenek-Majdan korzysta z chwil nad morzem

Już za chwilę na świecie pojawi się trzecie dziecko prezenterki. Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła w jednym z wywiadów, że spodziewa się synka, któremu planuje dać jedno z tradycyjnych, polskich imion. Gdy sytuacja w Polsce, w związku z pandemią, zaczęła się pogarszać, „Perfekcyjna Pani Domu” wspólnie z rodziną wybrała się nad polskie morze. Przez część fanów jest przez to krytykowana, jednak wielu rozumie ją, dlaczego wolała wyjechać z mieszkania w bloku.

Więcej o:
Skomentuj:
Skąpana w blasku zachodzącego słońca Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca swoją bluzą polskiej marki Miss Jacket
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX