Piękne i błyszczące włosy Joanny Koroniewskiej zachwyciły jej fanów. Aktorka zdradziła tajniki pielęgnacji

Joanna Koroniewska jest jedną z najpiękniejszych kobiet polskiego show-biznesu, przy czym jest bardzo naturalna i autentyczna. Często pokazuje się bez makijażu z nieujarzmionymi włosami, ale nawet wtedy prezentuje się bardzo kobieco! Nic dziwnego, że kobiety chcą ją naśladować i pytają, jakich kosmetyków pielęgnacyjnych używa. Tym razem aktorka zdradziła sekret swoich pięknych, zdrowych i lśniących blond włosów.

Joanna Koroniewska zdradza, których kosmetyków używa, by mieć piękne włosy

Joanna Koroniewska zamieściła relacje na Instagramie na, której pokazała, jak jej włosy wyglądają przed i po użyciu odżywki do włosów. Efekt był oszałamiający, dlatego aktorka zamieściła dodatkowy post tłumaczący, że codziennie dostaje kilka wiadomości, na temat tego jakich produktów używa. Postanowiła zdradzić swoje tajniki pielęgnacji. Produktem, który odpowiada za piękne i lśniące blond włosy Joanny jest maska Choice firmy Medavita - podobno używają jej także fryzjerzy w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Jak widać gwiazda jest zaradna i bez wizyt u fryzjera także sobie świetnie radzi, a jej włosy są w świetnym stanie - szczególnie, że pielęgnacja blond włosów jest bardzo trudna - po koloryzacji szybko się niszczą, przesuszają lub nabierają nieestetycznej żółtej barwy. Maskę Choice od Medavita kupicie w cenie 208 zł. za 200 ml. produktu. Oprócz właściwości nawilżających i odżywczych maska jest także koloryzująca, jeśli chcecie pogłębić swój blond - sprawdzi się idealnie. W buteleczce znajdziecie wartościowe składniki, jak olej kokosowy i olej z nasion borówki. 

Joanna Koroniewska - jak aktorka wykorzystuje czas wolny?

Joanna Koroniewska mimo akcji #zostańwdomu nie rezygnuje z tego co lubi. Oprócz tego, że regularnie ćwiczy z Anną Lewandowska i Ewą Chodakowską, to organizuje także bankiety, a konkretnie domówki - dodatkowo robi to nie łamiąc przepisów! Asia wraz z mężem jest organizatorką domówki u Dowborów, na której spotykają się najznamienitsze polskie gwiazdy. Imprezy odbywają się w niedzielę o 22:00 i żeby na nią wbić wystarczy mieć połączenie internetowe. 

Joanna Koroniewska i Maciej DowborJoanna Koroniewska i Maciej Dowbor Fot. Instagram: @Joannakoroniewska