Paulina Sykut-Jeżyna i jej piękny płaszcz na wiosnę z Reserved. Krata to najmodniejszy wzór 2020 roku

Paulina Sykut-Jeżyna opublikowała zdjęcie na Instagramie w płaszczu, który nas oczarował. Wiosenny model w kartę pochodzi z asortymentu polskiej marki Reserved. Karata to ponadczasowy wzór, który ma wiernych fanów na całym świecie!

Paulina Sykut-Jeżyna i jej płaszcz Reserved

Prezenterka zaprezentowała się fanom ostatnio w supermodnym płaszczu polskiej marki Reserved. Model wyróżnia krata, która naszym zdaniem chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Prosty krój i szerokie klapy sprawiają, że możemy dobrać ten produkt do niemal każdej stylizacji. Płaszcz na wiosnę musi być nie tylko praktyczny, ale także stylowy, a ten model świetnie wpisuje się na najgorętsze trendy 2020 roku. Produkt pochodzi z jednej z ostatnich kolekcji brandu, której w sklepie internetowym marki już nie udało nam się znaleźć. Jednak nic straconego! Bardzo podobne płaszcze możemy kupić w Reserved za mniej niż 180 zł.

Paulina Sykut-Jeżyna w bluzie polskiej marki

Na ostatnim zdjęciu na Instagramie gwiazdy oprócz płaszcza z Reserved, naszą uwagę zwrócił jeszcze jeden element jej stylizacji. Paulina Sykut-Jeżyna swój look stworzyła także dzięki bluzie w kolorze pudrowego różu polskiej marki MIA WARSAW. Produkt można kupić w zestawie ze spodniami dresowymi w tym samym kolorze. Model, który włożyła prezenterka wyróżnia biały, delikatny nadruk z nazwą brandu. Komplet znajdziemy w sklepie internetowym firmy za 550 zł w rozmiarze: XXS, XS/S, M/L oraz XL. Total looki to tegoroczny hit, który zawładnął wieloma streetwearowymi stylizacjami na całym świecie. Skoro nie możemy opuszczać swoich domów, warto zadbać o swoje ubrania, które wkładamy na co dzień i sprawić sobie w ten sposób małą przyjemność i lepsze samopoczucie.

Paulina Sykut-Jeżyna prosi fanów o pomoc

Wielu z nas ma teraz mnóstwo czasu, dlatego zastanawiamy się jak go dobrze wykorzystać. Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła fanom, że rozpoczęła wiosenne porządki w  szafie. Jak przyznaje, gdy w domu ma małą pomocnicę w postaci 3-letniej córeczki Róży prace trwają jeszcze dłużej. Gwiazda zastanawia się, co jeszcze można zrobić we własnym domu. Wielu rodziców ma ten sam problem, dlatego prezenterka liczy na ich pomoc i podpowiedzi w tej kwestii.