Paulina Sykut-Jeżyna w beżowym dresie nowej polskiej marki Mia Warsaw

Paulina Sykut - Jeżyna już zaczęła przygotowania do 11. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jeszcze jednak nie zakłada wieczorowej sukni, ale wybiera komfortowy dres. Pochodzi z kolekcji nowej polskiej marki Mia Warsaw! Znamy jej cenę.

Paulina Sykut-Jeżyna w dresie polskiej marki Mia Warsaw

Paulina Sykut-Jeżyna uwielbia suknie i inne eleganckie kreacje, ale często stawia jednak na wygodę i bardziej sportowe stylizacje. Na jednym z ostatnio dodanych zdjęć ma na sobie komfortowy dres w modnym, beżowym kolorze. Bluza ma klasyczny, luźny fason z trochę dłuższymi ściągaczami niż zazwyczaj. Spodnie mają kieszenie. Dres Pauliny Sykut-Jeżyny pochodzi z kolekcji polskiej marki Mia Warsaw. To bardzo nowy brand na rynku, który zaistniał w grudniu ubiegłego roku. Dres prezenterki to jeden z flagowych produktów i dostępny jest też w innych wersjach kolorystycznych: szarym  i czarnym. Brand promuje się na Instagramie i nie ma jeszcze swojego sklepu internetowego, ale zamówienia można składać poprzez ich profil. Komplet dresowy, który ma na sobie prezenterka kosztuje 550 zł. Wykonano go z wysokogatunkowej bawełny. Na pewno sprawdzi się na spacer, jogging, relaks w domu.

 

Paulina Sykut - Jeżyna i polskie marki

Paulina Sykut-Jeżyna dba o swoje stylizacje i lubi sięgać po oryginalne ubrania. Nic dziwnego, że chętnie wybiera polskie brandy, które mogą pochwalić się często nietuzinkowymi projektami. Z tego powodu prezenterka chętnie promuje nasze krajowe marki. Wśród tych najczęściej wybieranych są m.in. Laurella, Zaquad, Lou, Wool Wear, Just Paul. Jej profil to dobre źródło inspiracji dla osób, które uwielbiają polskie marki odzieżowe.

Przygotowania do "Tańca z gwiazdami" czas zacząć!

Paulina Sykut-Jeżyna już zaczęła przygotowania do "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Już siódmy raz, poprowadzi ten program razem z Krzysztofem Ibiszem. 11 edycja, rozpocznie się 6 marca. Opublikowane zostały już wszystkie gwiazdy i wiemy, że na pewno nie zabraknie emocji! To również gratka dla fanów dziennikarki, którzy już wyczekują z niecierpliwością na start programu:

Nie mogę się doczekać <3  a ty jak zawsze wyglądasz ślicznie
Paulinko nie mogę się doczekać kolejnej edycji TzG. Ty i Krzysztof to mega duet.

Sprawdź: Spodnie idealne do tańca!

Zobacz także: Modne spodnie sportowe dla mężczyzn!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.