Płaszcze z wełną, które kupicie na wyprzedaży za mniej niż 200 zł!

Agata Zielińska
13.01.2020 12:39
Płaszcz

Płaszcz (www.shutterstock.com)

Płaszcze z wełną w składzie to najchętniej wybierane, elegenckie okrycie wierzchnie na zimę. Dodatek w postaci wełny sprawia, że płaszcz wytwrza i zatrzymuje dużo ciepła, ma wpływ także na cenę, która znacznie różni się od cen płaszczy z tworzyw sztucznych i syntetyków. Modne płaszcze z wełną przed sezonem ziomowym kosztują kilkaset złotych, dlatego jeśli marzy ci się takie ciepłę okrycie warto kupić jeden z modeli na wyprzedaży!

Klasyczne płaszcze z wełna, które kupisz  na wyprzedaży

Płaszcz o klasycznym lub szlafrokowym kroju, to najlepszy wybór, gdy poszukujesz ponadczasowych i klasycznych ubrań, które będą modne dłużej niż jeden sezon. W trwającym sezonie szczególnie jesienią niezwykle modne były trencze i prochowce. Warto wybrać płaszcz, który będzie pasował na każdą okazję, zarówno do eleganckich jak i casualowych stylizacji, oprócz walorów estetycznych zwróć uwagę na skład. Te z wełną w składzie lub z wypełnieniem z naturalnego puchu to najlepsza i najcieplejsza opcja na zimę. Wybraliśmy modele, które kosztują na wyprzedaży mniej niż 200 zł. chociaż ich cena wyjściowa zaczynała się nawet od 500 zł. Te płaszcze z wełną w składzie znajdziesz w popularnych sieciówkach, jak Mohito lub Reserved. 

Klasyczne płaszcze z wełnąKlasyczne płaszcze z wełną Materiały partnera

Wiązane płaszcze z wełną - świetne modele za mniej niż 200 zł! 

Płaszcze szlafrokowe można nosić na dwa sposoby. Ściśle dopasowane w talii za pomocą paska, dzięki czemu wycięcie jest pięknie wyeksponowane, a figura zyskuje doskonały kształt - klepsydry, a ty możesz chwalić się talią osy. Drugim sposobem opiera się na odrobinie nieładu i nonszalancji. Wystarczy, że nie zapniesz płaszcza, a pasek zostawisz w swobodnym zwisie lub schowasz końcówki do kieszeni. Zyskasz tym efekt niewymuszonej elegancji, którą mimo wiecznego pośpiechu zawsze osiągasz. Wybraliśmy płaszcze o pięknych fasonach i krojach, które warto mieć także w swojej szafie ze względu na świetny skład! Poniższe modele kupisz za mniej niż 200 zł! 

Płaszcz szlafrokowyPłaszcz szlafrokowy www.shutterstock.com