Katarzyna Zielińska pozuje z żelazkiem prezentując swoją piżamę. To model polskiej marki PLNY LALA

Katarzyna Zielińska, tak miliony innych Polaków spędza ten trudny czas w domu. Aktorka opublikowała właśnie zdjęcie na Instagramie pokazując jak wygląda jej obecna codzienność. Gwiazda zaprezentowała się fanom z żelazkiem w supermodnej piżamie. Ten model pochodzi z kolekcji polskiej marki PLNY LALA. Wiemy, ile kosztuje!

Katarzyna Zielińska w piżamie PLNY LALA

W jakim stroju najlepiej się prasuje ubrania? Katarzyna Zielińska podjęła się tego wyzwania stawiając na jeden z najwygodniejszych strojów. Aktorka opublikowała zdjęcie na Instagramie pozując nie tylko z żelazkiem, ale także w piżamie popularnej, polskiej marki PLNY LALA. Zestaw składa się z bluzki z długim rękawem oraz krótkich spodenek. Szary kolor to naszym zdaniem prawdziwy strzał w dziesiątkę nie tylko na co dzień. Ubrania zostały ozdobione wstawkami w czerwonym kolorze, na którym znajdziemy granatową kratę. Piżama pochodzi z kolekcji „Warszawska LALA”, która od dawna bije wszelkie rekordy popularności. Ten sam napis został umieszczony z przodu bluzki, którą ma na sobie gwiazda. Niestety ten zestaw nie jest już dostępny w sklepie internetowym marki, jednak można go było kupić za 229 zł.

 

Katarzyna Zielińska i jej strój na co dzień

Z powodu kwarantanny związanej z wirusem wiele gwiazd postanowiło pozostać w domach, aby chronić nie tylko swoich bliskich, ale również innych. Do tej pory rzadko mieliśmy okazję podziwiać celebrytów bez makijażu i w bardziej swobodnym niż zwykle stroju. Katarzyna Zielińska należy jednak do tych osób, które chętnie pokazują się bez make-upu i w codziennych ubraniach. W jej szafie znajdziemy mnóstwo wygodnych dresów, bluz i swetrów, które świetnie sprawdzają się podczas codziennych obowiązków takich jak sprzątanie czy gotowanie.  

 

Katarzyna Zielińska i akcja czytania bajek dzieciom

W związku z koronawirusem dzieci nie mogą spędzać czasu z rówieśnikami na placach zabaw lub w szkołach. To trudny czas dla rodziców, którzy dwoją się i troją, aby zająć czym swoich maluchów. Katarzyna Zielińska jest mamą dwóch chłopców, dlatego rozumie jak trudno zająć jest czymś dziecko. Aktorka wspólnie z innymi artystami zorganizowała akcję czytania bajek na Instagram Stories. To niepowtarzalna okazja do posłuchania polskich gwiazd, a to wszystko bez wychodzenia z domu!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.