Weronika Rosati w białej sukience i uroczym swetrze. Zachwyciła nas swoim dziewczęcym lookiem

Weronika Rosati uwielbia sztukę i nie mogło jej zabraknąć na festiwalu sztuki Frieze Los Angeles. My zwróciliśmy uwagę na jej stylizację - miała na sobie białą sukienkę z koronkami oraz biały, delikatny kardigan.

Weronika Rosati w białej sukience z koronką

Weronika Rosati mieszka na co dzień w Stanach Zjednoczonych i często pojawia się na kulturalnych wydarzeniach. Na ostatnio dodanym zdjęciu na Instagramie widzimy ją m.in. przed bramą budynku Paramount Pictures, gdzie odbył się wielki festiwal sztuki - Frieze Los Angeles. Polska aktorka zdecydowała się na delikatną, można powiedzieć, dziewczęcą stylizację. Szczególnie zwróciliśmy uwagę na jej białą sukienkę ozdobioną koronkami oraz falbankami. Ta codzienna kreacja utrzymana jest w romantycznym stylu, z nutą ludowości i retro. Trzeba przyznać, że to urokliwa sukienka, idealna na co dzień. Robi wrażenie także jej fason - kopertowy dekolt z podwyższoną talią oraz falbaniastym dołem świetnie układają się na sylwetce Weroniki Rosati.

Weronika Rosati w beżowym swetrze marki Love Schack Fancy

Na białą, delikatną sukienkę, Weronika Rosati założyła beżowy sweter typu kardigan. Ten model wyróżnia się elementami ozdobnymi na rękawach. Są to kuleczki w złotym odcieniu, które sprawiają, że ten kardigan nabiera uroku i świetnie sprawdza się w romantycznych, codziennych stylizacjach. Sweter Rosati pochodzi z kolekcji amerykańskiej marki Love Schack Fancy. W oficjalnym sklepie internetowym kosztuje 475 dolarów, czyli ok. 1900 zł. Ten sweterek na guziki wyróżnia się nie tylko ciekawym wyglądem, ale również bardzo dobrym składem - w zdecydowanej większości z moheru oraz wełny owczej.

Aktorka komentuje sytuację z Rusin

Weronika Rosati wypowiedziała się na temat gorącego tematu ostatnich kilku w mediach, jakim było opisanie przez Kingę Rusin imprezy, na której była tuż po gali oskarowej. Wiele osób skrytykowało dziennikarkę, ale Rosati stanęła po jej stronie. W poprzednim poście na Instagramie wypowiedziała pozytywne i pełne zrozumienia słowa w kierunki Weroniki Rosati, ale zostały one opacznie zrozumiane. W tym złym świetle opisano je też w mediach. Aktorka w nowym poście jest rozgoryczona, że jej post został zinterpretowany w sposób złośliwy i zaznacza, że nigdy nie ma takich intencji.