Małgorzata Rozenek - Majdan w maseczce z 24 karatowego złota u znanej w Nowym Jorku polskiej kosmetolog

Nie od dzisiaj wiadomo, że maseczki, w którym składzie znajdziemy złoto mogą zdziałać prawdziwe cuda. Małgorzata Rozenek - Majdan korzystając z okazji, że jest w Nowym Jorku postanowiła odwiedzić popularną kosmetolog, Karolinę Zalewską. Sprawdźcie, jakich efektów można się spodziewać po tym zabiegu!

Małgorzata Rozenek - Majdan w złotej maseczce w Nowym Jorku

Prezenterka przebywa obecnie w Nowym Jorku, gdzie wspólnie z mężem korzysta z atrakcji tego wyjątkowego miasta. Małgorzata Rozenek - Majdan postanowiła zadbać o swoją cerę u polskiej kosmetolog Karoliny Zalewskiej, która znana jest nie tylko w naszym kraju, ale także w Stanach Zjednoczonych. „Perfekcyjna Pani Domu” postawiła na zabieg „Gold Face”.  Wykorzystuje się w nim 24 karatowe złoto. Żona Radosława Majdana pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze złotą maseczką na twarzy udowadniając przy tym jak duży dystans ma do swojej osoby.

 

Małgorzata Rozenek - Majdan podbija Nowy Jork

„Perfekcyjna Pani Domu” od kilku dni korzysta z uroków Nowego Jorku. Małgorzata Rozenek - Majdan wzięła udział w wystawie psów, która odbywała się na Madison Square Garden, a także skorzystała z zabiegów kosmetycznych u Karoliny Zalewskiej. Gwiazda wieczór oscarowy miała spędzić na jednej z nowojorskich imprez, jednak po dniu pełnym wrażeń spędziła ten wieczór w ulubionej piżamie przed telewizorem relacjonując na Instagram Stories wyniki tej wyjątkowej ceremonii. Uwagę fanów gwiazdy zwrócił strój z Myszką Micky, który jak się okazała prezenterka kupiła właśnie w tym mieście. 

Zobacz wideo

Złote maseczki kosmetycznym hitem

Zabiegi, do których używa się złota są nie tylko odżywcze, ale także doskonale nawilżają cerę i przywracają jej elastyczność. Złoto od dawna uważane jest za składnik, który pomaga z radzeniu sobie m.in. z trądzikiem oraz zmniejsza objawy starzenia się skóry. Tego typu maseczki znajdziemy niemal w każdej drogerii. Zdjęcia w złotych maskach od dawno biją wszelkie rekordy popularności na Instagramie. Mimo że właściwości tych kruszców były znane od pokoleń, dopiero teraz produkty z ich zastosowaniem powróciły do kosmetycznych łask i bardzo się z tego powodu cieszymy!

Więcej o:
Copyright © Agora SA