Natalia Siwiec zachwyca w błękitnej sukience od polskiej marki La Mania

Natalia Siwiec nadal wypoczywa w Stanach Zjednoczonych i zachwyca swoich fanów co raz to nowszymi stylizacjami. Tym razem postawiła na delikatną sukienkę od polskiej projektantki Joanny Przytakiewicz. Jesteśmy zachwycone.

Natalia Siwiec w sukience projektu La Mania

Natalia Siwiec jest jedyną z tych gwiazd, które uwielbiają lansować polskich projektantów. Infuencerka zawsze stawia na przemyślane projekty z nutą zadziorności. Tym razem zdecydowała się na bardzo delikatny look, którym zachwyciła swoich fanów na instagramie. Natalia wybrała błękitną mini sukienkę w kolorze przygaszonego błękitu. Sukienka, chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się skromna, zyskuje dzięki odważnemu cięciu na jednym z ramion. Takie pozbawienie sukienki rękawa, jest w ostatnich sezonach bardzo modne. Nadaje całej stylizacji pazura i zalotności.

 

Natalia Siwiec dobrała efektowne dodatki

Gwiazda całą stylizację uzupełniła modnymi i efektownymi detalami. Do sukienki dobrała nerkę, również z najnowszej kolekcji od La Mani. Tego typu nerki to dobry zamiennik torebki lub plecaka. W wydaniu od Joanny Przytakiewicz to nietuzinkowy model tej wiosny. Będzie pasował zarówno do sukienek, jak i białych koszul. Natalia zestawiła go z biżuterią od ZoZo Design.

 

Natalia Siwiec kocha polskie marki

Natalia Siwiec to jedna z tych gwiazd, które zawsze wiedzą co na siebie włożyć. Jej styl to przede wszystkim kobieca elegancja, w nowoczesnym wydaniu. Influencerka od jakiegoś czasu przebywa na wakacjach i zachwyca nas swoimi letnimi wyborami. Genialnie podkreśla swoją sylwetkę i eksponuje kobiece kształty. Jej biżuteria oraz dodatki w postaci torebek i butów to strzał w dziesiątkę!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.