Małgorzata Rozenek-Majdan w supermodnej marynarce z Atomówkami od Bizuu!

Małgorzata Rozenek-Majdan znacznie ograniczyła swoje zobowiązania zawodowe. odkąd ogłosiła swoim fanom, ze spodziewa się dziecka. Na Instagramie prezenterki od czasu do czasu pojawia się jednak zdjęcie, na którym jej obserwatorzy dopatrują się ciążowych krągłości. Niedawno pojawiła się fotografia, na której "Perfekcyjna Pani Domu" pozuje w wyjątkowej marynarce z Atomówkami stworzonej przez Bizuu! Przekonajcie się sami!

Małgorzata Rozenek-Majdan w marynarce z Atomówkami marki Bizuu

Prezenterka chętnie stawia na ubrania polskich projektantów, które z powodzeniem łączy z produktami z popularnych sieciówek. Tym razem Małgorzata Rozenek-Majdan włożyła wyjątkową marynarkę od Bizuu, którą zachwyciła swoich fanów. Model w czarnym kolorze o prostym kroju to prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeśli chcemy ożywić nasz look. Na produkcie znajdziemy bohaterki popularnej kreskówki „Atomówki”. Żakiet pochodzi z jesienno-zimowej kolekcji marki na rok 2016/2017, dlatego obecnie jest już prawie nie do zdobycia.

Małgorzata Rozenek-Majdan stawia na supermodne, grube opaski

Na jednym z ostatnich zdjęć Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje w wyjątkowej, grubej opasce. Model, na który postawiła prezenterka, doskonale pasuje do jej żakietu. Delikatna kratka i kremowy kolor wyróżniają ten supermodny dodatek, który powinien znaleźć się w szafie każdej fashionistki! Opaska została ozdobiona także subtelnymi perłami, co tworzy bardzo ciekawą całość. Fani zgodnie przyznali, że żona Radosława Majdana prezentuje się jak z bajki.

Małgorzata Rozenek-Majdan wkrótce po raz trzeci mamą

„Perfekcyjna Pani Domu” pierwszy raz została mamą w 2006 roku, gdy na świecie pojawił się jej syn Tadeusz. W 2010 roku Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła kolejnego chłopca, Stanisława. Dzieci są owocem związku z aktorem Jackiem Rozenkiem. Para w 2013 roku zdecydowała o rozwodzie. Teraz, gdy prezenterka tworzy udany związek z Radosławem Majdanem, wspólnie czekają na narodziny nowego członka rodziny. Gwiazda nie ukrywa, że jej zajście w ciąże było możliwe dzięki metodzie in vitro. Jak się okazuje, w połowie czerwca do rodziny Majdanów dołączy kolejny mężczyzna. 

Zobacz wideo
Więcej o: