Małgorzata Rozenek - Majdan w złotej kurtce polskiej marki MMC podbija Nowy Jork

Małgorzata Rozenek - Majdan przebywa obecnie w Nowym Jorku, gdzie wspólnie z mężem Radosławem Majdanem odwiedza ciekawe i znane miejsca. Ostatnio prezenterka wybrała się na Madison Square Garden, gdzie miała okazję podziwiać wystawę psów, których jest ogromną miłośniczką. "Perfekcyjna Pani Domu" na tę okazję włożyła złotą kurtkę polskiej marki MMC, którą zachwyciła swoich fanów. Sprawdźcie!

Małgorzata Rozenek - Majdan w kurtce MMC

Prezenterka zwiedza Nowy Jork w niezwykle stylowych ubraniach. Na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia, na których fani mogą zobaczyć, na jakie produkty żona Radosława Majdana stawia podczas wyjazdu. Ostatnio Małgorzata Rozenek - Majdan pojawiła się na słynnym stadionie Madison Square Garden, gdzie odbywała się wystawa psów. Nie od dzisiaj wiadomo, że „Perfekcyjna Pani Domu” kocha zwierzęta, dlatego nie dziwi nas jej obecność na tym wydarzeniu. Prezenterka pochwaliła się fotografią, na której pozuje w złotej kurtce polskiej marki MMC. Niestety ten model nie jest dostępny w sklepie online marki, jednak podobne produkty znajdziemy za 2600 zł.

Małgorzata Rozenek - Majdan w Nowym Jorku

„Perfekcyjna Pani Domu” od kilku dni zwiedza Nowy Jork. Prezenterka zdradziła, że przygotowała się do spędzenia nocy oscarowej na jednej z organizowanej z tej okazji imprez, jednak w ostatniej chwili para podjęła decyzję o pozostaniu w hotelu. Małgorzata Rozenek - Majdan w czerwcu przywita na świecie syna, dlatego nie dziwi nas, że po emocjonującym dniu przyszła mama wolała odpocząć. Na Instagram Stories para zdradziła, że przygotowali dla siebie odświętne, eleganckie stroje. Jesteśmy bardzo ciekawi, jaką kreacją by tym razem zaskoczyła swoich fanów gwiazda! Prezenterka zrelacjonowała jednak wydarzenie z hotelowego pokoju w piżamie z Myszką Micky, którą zachwyciła swoich obserwatorów!

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek - Majdan stawia na wygodę w ciąży

Małgorzata Rozenek - Majdan chętnie decydowała się na dopasowane, kobiece stroje, które podkreślały jej kobiece kształty. Od chwili, gdy para zdecydowała się o poinformowaniu fanów o ciąży prezenterki częściej widzimy ją w luźnych i wygodnych lookach. Gwiazda często decyduje się na legginsy i oversizowe bluzy, które dodatkowo są bardzo praktyczne podczas wyjazdu. To nie znaczy jednak, że żona Radosława Majdana zrezygnowała z pięknych sukienek i wysokich obcasów. Przyszła mama, gdy tylko ma na to okazję chętnie wkłada eleganckie stroje, które uzupełnia modnymi szpilkami.

Więcej o: