Paulina Sykut-Jeżyna w zjawiskowej sukience polskiego projektanta Macieja Zienia

Paulina Sykut-Jeżyna wie, jak zadać szyku. Jej stylizacje są przemyślane ale też zaskakujące. Tym razem postawiła na czarną sukienkę za kolano polskiego projektanta Macieja Zienia. W tej kreacji oczaruje wszystkich.

Paulina Sykut-Jeżyna w sukience od Macieja Zienia

Ostatnio dziennikarka opublikowała zdjęcie w cudownej sukience przypominającej krojem "księżniczkę". Pod postem napisała, że szykuje się na bal. Paulinie Sykut-Jeżynie chodziło o coroczny bal charytatywny "Dar serca", który, jak dowiadujemy się w instastory projektanta, odbędzie się niedługo w Częstochowie. Prezenterka zdecydowała się na piękną suknię w ciemnym kolorze z dekoltem w kształcie serca. Kreacja nabiera charakteru dzięki nieregularnym marszczeniom, które przypominają kształtem kwiaty. Całość została uzupełniona o kremowe szpilki i delikatną biżuterię.

Paulina Sykut-Jeżyna zachwyca kolejny raz

Paulina Sykut-Jeżyna zachwyca kolejny raz na przestrzeni ostatnich tygodni. Równie pięknie wyglądała niedawno w czasie Telekamer 2020 roku. Bardzo kobieca fryzura, piękne wycięcie dekoltu i stonowane dodatki świetnie się razem komponują. Tym razem jej wybór jest skromniejszy, ale odpowiada najnowszym trendom. Tego typu fasony promowały na wybiegach MiuMiu i Chanel. 

Trendy 2020: sukienka na wiele okazji

Podobne sukienki to inwestycja na lata - sprawdzają się na wielkie wyjścia. Wesele, gala czy studniówka to idealna okazja, żeby zaszaleć jeśli chodzi o fakturę i drapowanie kreacji. Kolor jest kwestią wyboru: pastele i czerń zawsze są modne! W połączeniu ze szpilkami, delikatną biżuterią i klasycznym upięciem włosów tworzy look idealny, który naszym zdaniem doskonale wpisuje się w tegoroczne trendy wieczorowe.