Księżna Kate na gali BAFTA 2020: kolejny raz w sukience ulubionej marki Alexander McQueen. Powód zaskakuje

Księżna Kate wspólnie z księciem Williamem wzięła wczoraj udział w gali wręczenia nagród BAFTA 2020. Żona następcy tronu włożyła biało-złotą kreację marki Alexander McQueen, którą miała już na sobie w 2012 roku podczas pobytu w Malezji. Okazuje się, że księżna Kate nie bez powodu zdecydowała się na suknię, którą już kiedyś zaprezentowała! Sprawdźcie!

Księżna Kate w sukni marki Alexander McQueen na BAFTA 2020

Wczoraj odbyło się bardzo ważne wydarzenie dla brytyjskiego przemysłu filmowego. Rozdanie nagród BAFTA 2020  to gala, na której pojawiają się nie tylko twórcy filmów, ale również księżna Kate z księciem Williamem. Żona następcy tronu zachwyciła fanów swoją kreacją jej ulubionej marki Alexander McQueen, którą miała już na sobie w 2012 roku podczas wizyty w Malezji. Długa suknia w białym kolorze, ze złotymi zdobieniami zachwyciła nie tylko swoim designem, ale także z innego powodu. Organizatorzy BAFTA prosili, aby zaproszeni goście postawili na modę w imię zasad zrównoważonego rozwoju. Mile widziane były kreacje vintage i takie, które miało się już wcześniej na sobie. Księżna Kate, znana ze swojej oszczędności oraz tego, że chętnie wkłada te same ubrania, zdecydowała się dać dobry przykład wszystkim zgromadzonym.

 

Księżna Kate w złotych dodatkach

Suknię marki Alexander McQueen, księżna Kate uzupełniła złotymi dodatkami, które naszym zdaniem doskonale współgrały ze zdobieniami na kreacji w tym samym kolorze. Żona księcia Williama zdecydowała się na cekinowe szpilki od Jimmy Choo z noskiem w szpic. Model możemy znaleźć w sklepie online marki za 695 euro. Dopełnieniem looku stała się złota biżuteria od Van Cleef & Arpels. Kolejnym dodatkiem była kopertówka Anya Hindmarch, która kolorem oraz fakturą doskonale pasowała do butów księżnej.

Zobacz wideo

Księżna Kate i księżna Meghan Markle

Fani na całym świecie podziwiają styl księżnej Kate i księżnej Meghan Markle. Żona księcia Williama stawia na eleganckie kreacje, które doskonale wpisują się w królewski protokół. Księżna Meghan Markle natomiast decyduje się na kobiece looki, które nie zawsze są zgodne z dworskimi zasadami. Obie panie uwielbiają modę i chętnie się nią bawią. Kolejnym wspólnym elementem są produkty, które można kupić w znanych sieciówkach. Żony synów księżnej Diany, naszym zdaniem, doskonale łączą produkty od znanych projektantów, z tymi z nieco niższej półki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.