Księżna Kate w spódnicy z Zary za 79.99 zł! Zwierzęcy print to hit 2020 roku!

Księżna Kate pracowicie wkroczyła w 2020 rok. Żona księcia Williama wyruszyła niedawno w krótką trasę po Wielkiej Brytanii, aby spotkać się Brytyjczykami. Dziś księżna zaprezentowała wyjątkowy look. Beżowy płaszcz z Massimo Dutti i spódnicę z ZARY. To właśnie ona zwróciła naszą uwagę najbardziej! Ten model ze zwierzęcym printem znajdziemy obecnie na wyprzedaży za 79.99 zł!

Księżna Kate w spódnicy z Zary

Żona księcia Williama znana jest ze swojej ogromnej oszczędności. Wcześniej wielokrotnie wkładała te same ubrania na różne okazje, a także chętnie sięgała po produkty ze znanych sieciówek. Podczas podróży po Wielkiej Brytanii księżna Kate zaskakuje swoimi stylizacjami. Bazą jednej z nich była ostatnio spódnica midi ze zwierzęcym printem, która jest nie tylko elegancka, ale także niezwykle stylowa. Model, na który zdecydowała się córka Middleton’ów pochodzi z Zary. Obecnie znajdziemy go na wyprzedaży za 79.99 zł. Produkt w sklepie online marki jest dostępny już tylko w rozmiarze XL oraz XXL, co z pewnością ucieszy panie o nieco krąglejszych kształtach. Model o rozszerzanym kroju to strzał w dziesiątkę nie tylko na oficjalne wizyty, ale również do pracy i na spotkanie ze znajomymi.

Księżna Kate w beżowym płaszczu Massimo Dutti

Niedawno na oficjalnym spotkaniu w ubraniach marki Massimo Dutti pojawiła się księżna Meghan Markle. Teraz jej śladem poszła żona księcia Williama. Księżna Kate zdecydowała się na beżowy, długi płaszcz o rozkloszowanym dole, który dzięki wcięciu w talii doskonale ją podkreśla. Niestety ten produkt nie jest dostępny w naszym kraju. W sklepie online marki znajdziemy jednak mnóstwo bardzo podobnych modeli, także z trwającej jeszcze wyprzedaży.

Sprawdź szeroki wybór płaszczy damskich na Avanti24.pl!

Zobacz wideo

Księżna Kate kontra księżna Meghan Markle

Od czasu, gdy na brytyjskim dworze pojawiła się amerykańska aktorka, świat nieustannie porównuje ze sobą obie wybranki synów księżnej Diany. Media na całym świecie od dawna sugerowały, że panie nie żywią do siebie ogromnej sympatii. Księżna Kate oraz księżna Meghan Markle swoim zachowaniem na oficjalnych wydarzeniach, w których obie brały udział, wielokrotnie próbowały udowodnić, że relacje miedzy nimi są w jak najlepszym porządku. Pojawiły się również informacje o konflikcie miedzy dwójką braci, które książę Harry w niedawno udzielonym wywiadzie w pewnym stopniu potwierdził. 

Więcej o: