Małgorzata Rozenek - Majdan w beżowym total looku. Ciąża jej służy

Małgorzata Rozenek - Majdan z okazji półmetka swoje ciąży opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w beżowym total looku. Prezenterka postawiła na dopasowane ubrania, które podkreślają jej coraz większych rozmiarów brzuszek. Naszym zdaniem przyszła mama promienieje!

Małgorzata Rozenek - Majdan w beżowym looku

Od czasu, gdy Małgorzata Rozenek - Majdan ogłosiła światu radosną nowinę fani bacznie obserwują każdy jej krok, a na zdjęciach dopatrują się ciążowych krągłości. Prezenterka przyznaje, że należy do osób, u których ciąże bardzo szybko są widoczne. „Perfekcyjna Pani Domu” opublikowała zdjęcie, na którym pozuje wspólnie z mężem, Radosławem Majdanem, z okazji półmetka swojego błogosławionego stanu. Na tę okazję gwiazda postawiła na beżowy total look, który wyeksponował jej brzuszek. Przyszła mama zdecydowała się na basicowy top, na który założyła luźną, asymetryczną marynarkę, którą wyróżniają rozcięcia na rękawach. Całość uzupełniają dopasowane spodnie. Uważamy, że w takiej stylizacji można wybrać się nie tylko do pracy, ale także na spotkanie ze znajomymi, a nawet bardziej oficjalne wydarzenia.

Małgorzata Rozenek - Majdan spodziewa się dziecka

W połowie grudnia, Radosław Majdan wziął udział w koncercie zespołu IRA, na którym poinformował o ciąży prezenterki. Małżeństwo nie kryje radości w związku z pojawieniem się w ich rodzinie nowego członka rodziny. Na świecie już w czerwcu urodzi się syn gwiazdorskiej pary. Małgorzata Rozenek - Majdan zdradziła w jednym z wywiadów, że szuka dla swojego dziecka tradycyjnego, polskiego imienia.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek - Majdan w walce o in vitro

Prezenterka przyznaje, że udało jej się zajść w ciąże dzięki metodzie in vitro. Małgorzata Rozenek - Majdan postanowiła głośno mówić o problemach, jakie napotykają osoby, które chcą skorzystać często z ostatniej deski ratunku w walce o dziecko. „Perfekcyjna Pani Domu” nie tylko w mediach szerzy informację na temat tej metody, ale także jest autorką książki „In vitro. Rozmowy intymne”, a także założyła fundację, której celem jest pomoc parom w spełnieniu marzenia o ich własnym dziecku.

Więcej o: