Oświadczyny w Pałacu Prezydenckim! Agata Kornhauser-Duda zaprezentowała piękną garsonkę w modną kratę!

W środę w Pałacu prezydenckim odbyło się państwowe odznaczenia osobób zasłużonym w ratowaniu ludzkiego życia. Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda na tę okazję włożyła klasyczną garsonkę w supermodną kratkę. Uwagę mediów przykuł jednak strażak z województwa łódzkiego, który wykorzystał chwilę, aby oświadczyć się swojej dziewczynie!

Agata Kornhauser - Duda włożyła garsonkę w kratkę

Pierwsza Dama chętnie wkłada klasyczne garsonki, które nie tylko świetnie podkreślają jej szczupłą sylwetkę, ale również idealnie wpisują się w oficjalny styl, który wymagany jest od żony niemal każdego prezydenta. W środę w Pałacu Prezydenckim odbyło się odznaczenie osób zasłużonych w ratowaniu ludzkiego życia. Agata Kornhauser-Duda tym razem postawiła na garsonkę w białym kolorze, którą zdobiła czerwono- czarna krata. Pani Prezydentowa nie przyćmiła swoim wyglądem bohaterów wydarzenia, dla których ten dzień był jednym z najważniejszych w ich życiu. Żona Andrzeja Dudy najczęściej stawia na bezpieczne kreacje, za co często jest krytykowana. W jej szafie znajdziemy mnóstwo długich sukienek, marynarek i pasujących do nich spódnic.

Oświadczyny w Pałacu Prezydenckim

Tego w Pałacu Prezydenckim jeszcze nie było! Na oficjalnym profilu Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy pojawiło się krótkie nagranie, dokumentujące środowe odznaczenia osób zasłużonych w ratowaniu ludzkiego życia. Jednym z wyróżnionych był strażak ze Zduńskiej Woli, który postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie. Stojąc przed Parą Prezydencką, mężczyzna zadał to jedno z najważniejszych pytań w swoim życiu. Andrzej Duda z małżonką poprosili o chwilę uwagi wszystkich zgromadzonych, aby dziewczyna mogła odpowiedzieć na oświadczyny. Dzielny strażak zapamięta ten dzień do końca życia, ponieważ jego ukochana zgodziła się za niego wyjść. Zaręczyny w Pałacu Prezydenckim to jest naprawdę coś! Gratulujemy pomysłu i życzymy wszystkiego co najlepsze!

Zobacz wideo

Agata Kornhauser - Duda dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wczoraj odbył się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Okazuje się, że Agata Kornhauser-Duda również chętnie wsparła akcję zorganizowaną przez Jurka Owsiaka. Dorota Goldpoint, polska projektantka, w imieniu Pierwszej Damy, przekazała na licytację sukienkę, którą zaprojektowała specjalnie dla niej. Długa, wieczorowa kreacja powstała z żakardu jedwabnego ze złotą nitką. Złoty pasek doskonale podkreśla talię, a drapowanie z boku nadaje lookowi niepowtarzalnego charakteru. Agata Kornhauser - Duda włożyła ją podczas swojej ostatniej wizyty w Tokio.