Marta Żmuda - Trzebiatowska zaskoczyła fanów nową fryzurą! To najmodniejszy look tego roku!

Aktorka ostatnim zdjęciem na Instagramie zaskoczyła swoich fanów. Marta Żmuda -Trzebiatowska zaprezentowała się swoim obserwatorom w zupełnie nowej fryzurze! Gwiazda postawiła na ciemny blond z refleksami oraz dużo krótsze włosy! Sprawdźcie, jak teraz prezentuje się artystka!

Marta Żmuda - Trzebiatowska w nowej fryzurze

Artystka, chyba jak każda kobieta, uwielbia od czasu do czasu zaskoczyć nową fryzurą. Marta Żmuda - Trzebiatowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w nowym looku, który bardzo spodobał się jej fanom. Aktorka postawiła na modne w tym roku sombre, które polega na rozjaśnieniu włosów tak, aby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt. Ta metoda farbowania włosów jest niezwykle popularna, dlatego nie dziwi nas wybór, na który zdecydowała się celebrytka. Sombre nie tylko rozjaśni twarz, ale również doda włosom blasku. Za nową fryzurę gwiazdy odpowiada warszawski salon Atelier Stylissimo.

 

Marta Żmuda - Trzebiatowska stawia na nową długość włosów

Nowy kolor to nie jedyna zmiana, na którą zdecydowała się Marta Żmuda - Trzebiatowska. Aktorka postanowiła również znaczenie skrócić swoje długie włosy. Gwiazda postawiła na długość do ramion, która jest nie tylko praktyczna, ale również niezwykle stylowa. Podcięcie włosów sprawia, że wyglądają one zdrowiej, a także się dużo mnie plączą. Regularne skracanie włosów, chociażby o centymetr, poprawia ich kondycję, dzięki czemu są mocniejsze i sprężystsze.

Marta Żmuda - Trzebiatowska nominowana do prestiżowej nagrody

Okazuje się, że aktorka po dziesięciu latach ponownie została nominowana do Telekamer. To nagroda, którą to widzowie przyznają artystom, których lubią i cenią najbardziej. Dla wielu twórców jest to jedna z najważniejszych nagród w branży, ponieważ to ich fani decydują o tym, kto w tym roku powinien wygrać. Marta Żmuda - Trzebiatowska, dzięki roli w „Na dobre i na złe” ponownie ma szansę na to wyróżnienie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.