Marta Żmuda - Trzebiatowska w marynarce w pepitkę marki 303 Avenue

Marta Żmuda - Trzebiatowska dodała na swojego Instagrama zdjęcie w stylizacji z klasą. Ten efekt osiągnęła dzięki marynarce w bardzo popularny i ponadczasowy wzór. Wzrok przyciągają także piękne kolczyki. Znamy cenę zarówno marynarki jak i biżuterii!

Marta Żmuda - Trzebiatowska w marynarce marki 303 Avenue

Fani Marty Żmudy - Trzebiatowskiej nie tylko zachwycają się jej urodą, ale często również jej stylizacjami. Ostatnio aktorka dodała na swojego Instagrama zdjęcie, na którym ma na sobie stylową marynarkę w pepitkę. Żmuda - Trzebiatowska często decyduje się na marynarki, ale tym razem wybrała ponadczasowy wzór, który jest niezwykle gustowny i dodaje klasy! Aktorka ma na sobie model polskiej marki 303 Avenue, która do wyrobu swoich ubrań korzysta z wysokiej jakości materiałów z Włoch i Francji. Marynarka Żmudy-Trzebiatowskiej dostępna jest w sklepie internetowym 303 Avenue i kosztuje 779 zł. Obecnie można ją kupić tylko w rozmiarze L, ale podobne żakiety w pepitkę można znaleźć w sieciówkach. Tego typu element garderoby sprawdzi się w wielu sytuacjach. Jest idealny do pracy, ale można również założyć go na różne uroczystości, ale także na co dzień. Dobrze będzie wyglądać zarówno z eleganckimi cygaretkami, jak i klasycznymi jeansami. Innymi słowy, taka marynarka jest uniwersalna, więc świetnie nadaje się do eksperymentów i łączenia jej z ubraniami i butami w różnym stylu.

Marta Żmuda - Trzebiatowska w kolczykach marki Lilou

W stylizacji aktorki zwraca uwagę nie tylko marynarka, ale również piękne kolczyki. To model bardzo znanej polskiej marki Lilou, która uwielbiana jest za swoją minimalistyczną, modną biżuterię. Wzór lilii to jeden z ich znanych motywów. Kolczyki  Żmudy -Trzebiatowskiej można kupić w sklepie internetowym marki i kosztują 389 zł. Są pozłacane i mają zapięcie na sztyft. Na zdjęciu aktorki widać tylko fragment kolczyka - nad widoczną dużą lilią jest również trochę mniejsza koniczynka, a tuż przy uchu - malutka lilia. W sklepie internetowym dostępne są również takie kolczyki z masy perłowej oraz srebra. Trzeba przyznać, że wybrana przez aktorkę biżuteria pięknie uzupełnia stylizację i dodaje szyku.

Marta Żmuda-Trzebiatowska nową "blondynką"

Miłośnicy aktorki od jakiegoś czasu mogą ją oglądać w "Na dobre i na złe", a od końca grudnia będą mogli ją zobaczyć w nowej roli. Marta Żmuda - Trzebiatowska wcieli się w postać pani weterynarz w "Blondynce". Premierowy odcinek będzie emitowany w telewizji 27.12.2019 r. To już czwarta aktorka, która będzie grała serialową Sylwię Kubus. Listę tę rozpoczyna Julia Pietrucha, później zastąpiona przez Joannę Moro, a od 2016 do 2019 panią weterynarz grała Natalia Rybicka.